سلامتی و پزشکی

خبرنگاران نذر خون اهدای امید به زندگی و حیات دوباره برای بیماران نیازمند

بروجرد - خبرنگاران - نذر خون عملی پسندیده در شب های قدر است و چه بسیارند روزه دارانی که در این شب های پر برکت با اهدای قطره های خون، زندگی و امیدی دوباره به بیماران نیازمند اهدا می نمایند.

20 تیر 1399

اسامی 30 رشته ای که فعالیت آنها بلامانع اعلام شد

به گزارش خبرنگاران به نقل از پایگاه خبری تحلیلی پزشکی ورزشی ایران، در این اطلاعیه آمده است: پیرو ابلاغیه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، فعالیت باشگاه های ورزشی رشته های انفرادی و غیر گروهی که ارتباط فردی زیادی در آن ورزش ها وجود ندارد با رعایت دستورالعمل...

20 تیر 1399

آلمان در حال کوشش برای بازگشایی مرزهای خود بر روی 31 کشور اروپایی

مقامات آلمانی در حال حاضر کوشش می نمایند که ممنوعیت های سفر را برای 31 کشور اروپایی بردارند.

17 تیر 1399

لاوروف: تحریمهای آمریکا نقض قوانین بین المللی است

وزیر خارجه روسیه در رایزنی با همتای کوبایی خود از رویکرد تحریم و فشار آمریکا علیه کشورهای مخالف سلطه گری ایالات متحده انتقاد کرد.

16 تیر 1399

افزایش عفونت های دهان و دندان پس از کرونا

ترس از کرونا باعث شده است بسیاری از افراد با وجود مسائل دهان و دندان به پزشک مراجعه نکنند.

16 تیر 1399

درهای مسجدالحرام باگیت های تست هوشمند کرونا مجهز شد

ریاست امور مسجد الحرام و مسجد النبی شش گیت هوشمند الکترونیکی پیشرفته برای سنجش سلامتی زائران از ابتلا به ویروس کرونا در ورودی های مسجدالحرام در ماه مبارک رمضان نصب کرد.

15 تیر 1399

خبرنگاران سه کشور اروپایی خواهان ایجاد نظام حداقل درآمد برای مقابله با کرونا شدند

تهران - خبرنگاران - وزرای دولت پرتغال، اسپانیا و ایتالیا خواستار ایجاد سیستم حداقل درآمد اروپا و همبستگی برای به حداقل رساندن پیامدهای مالی ناشی از بحران بهداشتی ویروس کرونا هستند.

14 تیر 1399

مذاکرات مقامات بلندپایه روسیه-آمریکا؛ تأکید بر لزوم تمدید پیمان استارت

در حالی که دبیر شورای امنیت روسیه گفت وگوی تلفنی با همتای آمریکایی خود داشت، سرگئی لاوروف هم در تماس با وزیر خارجه ایالات متحده، بر لزوم ادامه مذاکرات دوجانبه درباره محدودیت تسلیحات و تمدید پیمان استارت-3 تأکید کرد.

11 تیر 1399

کاخ سفید مانع شهادت فائوچی در کنگره شد

کاخ سفید مانع از شهادت دادن آنتونی فائوچی، متخصص ارشد بیماری های عفونی و عضور ارشد کارگروه ملی مبارزه با کرونا در کنگره شد.

11 تیر 1399

شرایط تمرین آزادکاران کرمانشاه مطلوب است، دورخیز برای جام تختی

محمد حسن محبی یکی از چهره های برجسته کشتی کرمانشاه در مصاحبه با خبرنگاران گفت: ما چندین آزادکار را از استان کرمانشاه در اردوی تیم ملی داشتیم که با توجه به تعطیلی تمرینات به دلیل شیوع ویروس کرونا، فرایند آماده سازی آنها تغییر کرد. به همین دلیل این نفرات...

9 تیر 1399

راهکارهای مدیریت مگس میوه مدیترانه ای در باغات

مدیر حفظ نباتات سازمان جهاد کشاورزی مازندران راهکارهای مدیریت مگس مدیترانه ای در باغات را خاطرنشان کرد.

8 تیر 1399

مدیرکل دفتر میوه های گرمسیری: برای پیشگیری از بیماری های نوظهور مخالف واردات لیموترش هستیم

مدیرکل دفتر میوه های گرمسیری و نیمه گرمسیری وزارت جهاد کشاورزی گفت: به منظور پیشگیری از ورود آفات، با واردات لیموترش مخالف هستیم.

8 تیر 1399

معاف از رزم ها اردیبهشت اعزام نمی شوند

سردار تقی مهری با اشاره به تدابیر سازمان وظیفه عمومی ناجا و نیرو های مسلح برای اعزام به سربازی، گفت: همانطور که قبلا هم اعلام شده در اردیبهشت ماه امسال اعزام سربازان به مراکز آموزش نظامی انجام خواهد شد که در این میان با توجه به شیوع ویروس کرونا در ایران...

8 تیر 1399

طلا؛ مطمئن ترین سرمایه گذاری بلندمدت

خبرنگاران: نظرسنجی گالوپ گفت که از هر 6 آمریکایی 1 نفر طلا را به عنوان بهترین مورد در سرمایه گذاری بلند مدت انتخاب می کند. بحران ویروس کرونا آمریکایی ها را از بازار بورس و سهام ناامید کرده و اشتهای آنها را برای مستقلات، طلا و حفظ کردن حساب های...

6 تیر 1399

خبرنگاران خدمت رسانی 431 موکب در پویش یاری مومنانه و مقابله با کرونا

تهران - خبرنگاران - معاون فرهنگی و مشارکت های مردمی ستاد بازسازی عتبات عالیات از خدمات رسانی 431 موکب در پویش های یاری مومنانه و مقابله با کرونا اطلاع داد.

5 تیر 1399

کیت ایرانی تشخیص کرونا ⁩به ترکیه و آلمان صادر شد

سخنگوی وزارت بهداشت از صادرات کیت های تشخیص کرونا ⁩ساخت کشورمان به ترکیه و آلمان اطلاع داد.

4 تیر 1399

قطع یک هفته ای اینترنت در بخش گوهرکوه تفتان سیستان وبلوچستان

خبرنگاران/سیستان و بلوچستان اینترنت در بخش گوهرکوه تفتان سیستان و بلوچستان افزون بر یک هفته است که قطع بوده و زندگی و کسب و کار مردم این منطقه را با اختلال روبرو ساخته است.

3 تیر 1399

تحرک و نشاط در قرنطینه

سید وحید امیری چهره ناشناخته ای در دنیای ورزش نیست و آبی پوش ها ارادت زیادی به او دارند، چون سال ها به عنوان بازیکن تیم استقلال در زمین بازی خوش درخشیده و در کارنامه ورزشی اش موفقیت های زیادی را ثبت نموده است.

2 تیر 1399

افزایش آزار و اذیت مسلمانان هند پس از شیوع کرونا

پس از شیوع ویروس کرونا در هند و تشدید شایعات مبنی بر شیوع این ویروس توسط مسلمانان این کشور، آزار و اذیت مسلمانان هند افزایش یافته است.

31 خرداد 1399

دانشگاه های برتر کانادا در سال 2020

رتبه بندی جدید دانشگاه ها که اخیراً توسط QS World 2020 منتشر شده است ، شامل 26 دانشگاه برتر کاناداست که بر اساس روشی که هر دانشگاه را بر اساس عیار علمی و اعتبار کارفرمایان آن ، تحقیقات و موارد دیگر ارزیابی می نماید، آن ها را رتبه بندی می نماید.

30 خرداد 1399
تعداد: (157)