سخنگوی وزارت بهداشت، مردم همکاری کنند لیگ از اردیبهشت آغاز می شود

به گزارش مجله میهن 128، سخنگوی وزارت بهداشت عصر امروز در اظهارنظری جالب مطرح نمود که احتمال برگزاری رقابت های ورزشی از نیمه فروردین ماه وجود دارد.

سخنگوی وزارت بهداشت، مردم همکاری کنند لیگ از اردیبهشت آغاز می شود

به گزارش خبرنگاران، سخنگوی وزارت بهداشت و درمان عصر امروز و پس از دیداری که با وزیر ورزش و جوانان داشت درباره قطع رقابت های ورزشی به دلیل شیوع ویروس کرونا گفت: خوشبختانه در این حوزه وزارت ورزش و جوانان پیشگام بوده است و قبل از آنکه مواردی از سوی ستاد ملی بارزه با کرونا ابلاغ شود وزارت ورزش اقداماتی همچون برگزاری بازی های لیگ برتر را بدون حضور هواداران به انجام رساند و بعد از آن هم که تابع سیاست های ستاد بودند.

دکتر کیانوش جهانپور درباره ادامه رقابت های ورزشی گفت: ما هم امیدواریم سناریوی خوش بینانه ای که اردیبهشت ماه بازگشت مجدد مسابقات را در لیگ های مختلف داشته باشیم به وقوع بپیوندد. اما تحقق این سناریو منوط به این است که ببینیم نمودار شیوع ویروس کرونا به چه ترتیب خواهد بود.

این مقام مسئول در این باره ادامه داد: قاعدتا اگر انشالله همکاری مردم را به همراه داشته باشیم و موضوع خود مراقبتی و دیگر مراقبتی و محدودیت قابل توجه و قابل انتظار در ارتباطات و سفرهای درون و برون شهری محقق شود قاعدتا سناریوی خوشبینانه قابل پیش بینی است و ما هم انشالله در میانه های فروردین بتوانیم به تیم های حاضر در رقابت های ورزشی آماده باش بدهیم تا برای بازگشت به مسابقات آمادگی خود را پیدا کنند.

نکته قابل توجه در این باره اینکه در روزهای ابتدایی شیوع ویروس کرونا، ستاد مبارزه با شیوع این ویروس اعلام کرده بود که تا سرانجام فروردین ماه رقابت های ورزشی به طور قطع برگزار نخواهد شد و در حال نیز اعلام شد در صورت همکاری مردم، همان احتمال اولیه ستاد اتفاق می افتد و از آغاز اردیبهشت ماه، رقابت های ورزشی آغاز خواهد شد.

  • کمک های ورزشکاران برای گیلان کرونازده
  • قدردانی ملی پوش پیشکسوت والیبال نشسته از پزشکان و پرستاران
منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 15 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: mh128.ir شناسه مطلب: 493

به "سخنگوی وزارت بهداشت، مردم همکاری کنند لیگ از اردیبهشت آغاز می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سخنگوی وزارت بهداشت، مردم همکاری کنند لیگ از اردیبهشت آغاز می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید