ناوگان اسنپ به جداکننده فضای راننده و مسافر مجهز شد

به گزارش مجله میهن 128، سامانه هوشمند حمل ونقل اسنپ به منظور افزایش بهداشت سفرهای خود به جداکننده فضای راننده و مسافر مجهز شده است. طبق اعلام تیم عملیات اسنپ، در فاز اول این طرح، خودروی 3هزار راننده فعال اسنپ در شهر تهران به فضای جداکننده راننده و مسافر مجهز شده و این سامانه بنا دارد در فازهای بعدی این طرح را در شهرهای دیگر اجرایی کند تا در نهایت بخش اعظمی از سفرهای اسنپی به این امکان مجهز شوند. گفتنی است که هدف از اجرای این طرح و مجهز کردن سفرهای اسنپ به جداکننده فضای راننده و مسافر، افزایش هر چه بیشتر بهداشت سفر و حفظ سلامت کاربران راننده و مسافر است.

ناوگان اسنپ به جداکننده فضای راننده و مسافر مجهز شد

این طرح که به صورت کاملا رایگان انجام می گردد، در ادامه اقداماتی است که اسنپ در راستا بهداشت سفرهایش انجام داده است. با آغاز خبر شیوع ویروس کرونا در سراسر کشور، اسنپ اقدامات موثری در راستا حفظ سلامت کاربران راننده و مسافر در دستور کار قرار داد؛ از ابلاغ توصیه های بهداشتی در تمامی کانال های اطلاع رسانی کاربران تا تجهیز ناوگان اسنپ به اقلام بهداشتی از جمله ماسک و دستکش، ضدعفونی کردن خودروها و اضافه نمودن گزینه عدم رعایت بهداشت به اپکیلیشن اسنپ، همه و همه اقداماتی بوده که در راستای افزایش بهداشت سفرهای اسنپی اجرا شده است. همچنین این سامانه به عنوان پیشتاز استفاده از ماسک در سفر، از تمامی کاربران راننده و مسافر خود خواست به منظور حفظ سلامتی شان در طول سفرهای اسنپی حتما از ماسک استفاده نمایند. در نهایت هم برای نظارت هر چه بهتر و بیشتر بر لزوم استفاده از ماسک در سفرهای اسنپی گزینه عدم استفاده از ماسک را در بخش بازخود سفر اپلیکیشن مسافر اضافه نمود تا اگر راننده ای ماسک نداشت، مسافر در خاتمه سفر بتواند این موضوع را به پشتیبانی گزارش دهد. همچنین برای رانندگان هم به طور متقابل این امکان وجود دارد تا در صورتی که مسافری ماسک ندارد، به تیم پشتیبانی اطلاع دهند تا به این ترتیب نظارت بیشتری بر فرهنگ استفاده همگانی از ماسک وجود داشته باشد.

حالا همزمان با اجرای طرح تجهیز جدانماینده فضا برای 3هزار خودروی اسنپی در تهران و کوشش برای تجهیز خودروهای بیشتر در تهران و شهرهای دیگر، طرح هفتگی تقدیر از کاربران راننده هم در دست اجراست. در این طرح که از 20ام اردیبهشت آغاز شده، بعد از خاتمه هر سفر، مسافران به کاربران راننده به عنوان حافظان سلامت در 4زمینه امتیاز می دهند.

زمینه های تعریف شده در این طرح استفاده از ماسک (20امتیاز)، مجهز به دستکش (10امتیاز)، مجهز به ضدعفونی نماینده (10امتیاز)، مجهز به جدانماینده فضا (30امتیاز) است و به کاربرانی که در خاتمه هفته امتیاز بیشتری به دست آورده باشند، به قید قرعه جوایز نقدی و غیرنقدی داده می گردد. هر هفته، روز سه شنبه میزان امتیازهای هر راننده به وسیله پیغام های داخل اپلیکیشن به او اطلاع داده می گردد و همچنین اسامی برندگان مربوط به هفته گذشته، روز شنبه در شبکه های اجتماعی کاربران راننده و همچنین سایت باشگاه رانندگان اعلام خواهد شد. برای اطلاع بیشتر از جزئیات طرح هفتگی تقدیر از کاربران راننده و همچنین جوایز در نظر گرفته شده می توانید به باشگاه رانندگان اسنپ مراجعه کنید.

منبع: فرارو
انتشار: 11 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: mh128.ir شناسه مطلب: 646

به "ناوگان اسنپ به جداکننده فضای راننده و مسافر مجهز شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ناوگان اسنپ به جداکننده فضای راننده و مسافر مجهز شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید