منبع آگاه: مکرون برخی مسئولان لبنانی را به تحریم تهدید کرده است

به گزارش مجله میهن 128، یک روزنامه نگار فرانسوی به نقل از یک منبع که در نشست های روز گذشته رئیس جمهور فرانسه در بیروت حضور داشت، گزارش داد که او برخی مقامات لبنانی را به تحریم تهدید کرده است.

منبع آگاه: مکرون برخی مسئولان لبنانی را به تحریم تهدید کرده است

به گزارش خبرنگاران به نقل از فارس، جورج مالبورنو روزنامه نگار فرانسوی به نقل یک منبع حاضر در نشست های روز گذشته امانوئل مکرون رئیس جمهور فرانسه در بیروت خبر داد که او برخی مقامات لبنانی را تهدید به تحریم کرده است.

به گزارش پایگاه خبری شبکه المیادین، این منبع در این خصوص گفت که مکرون تهدید کرد در صورتی که اصلاحات اجرایی نشوند، برخی مقامات را تحریم می کند.

مالبورنو همچنین به نقل از این منبع که در نشست مکرون با گروه های 14 مارس حاضر شده بود، گزارش داد که ماکرون در این نشست گفته تمام شما پول گرفتید خودتان این را می دانید و من هم این را می دانم.

رئیس جمهور فرانسه ظهر روز گذشته وارد بیروت شد و پس از بازدید از مناطق خسارت دیده در پی انفجار بندر بیروت، با مقامات لبنانی از جمله میشل عون رئیس جمهور، حسان دیاب نخست وزیر و نبیه بری رئیس مجلس لبنان دیدار کرد.

مکرون که به گفته بسکمک از تحلیلگران همچنان لبنان را مستعمره کشور خود می داند، روز گذشته در بازدید از مناطق یادشده با جمعی روبرو شد و به آنها گفت که از ابتکاری سیاسی رونمایی خواهد کرد.

او همچنین در اظهاراتی عجیب و دیکته وار گفت که باید بر فرهنگ و آزادی بیان جوانان لبنانی تمرکز کرد و تأکید کرد که به صورت شفاف تلاش خواهد کرد کمک ها بشردوستانه به دست مردم آسیب دیده و مؤسسات غیر دولتی برسد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 5 مهر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: mh128.ir شناسه مطلب: 759

به "منبع آگاه: مکرون برخی مسئولان لبنانی را به تحریم تهدید کرده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "منبع آگاه: مکرون برخی مسئولان لبنانی را به تحریم تهدید کرده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید