خداحافظی خراسان جنوبی با مدارس کانکسی تا سال آینده

به گزارش مجله میهن 128، خبرنگاران/خراسان جنوبی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان جنوبی با تاکید بر حذف مدارس کانکسی و مقاوم سازی مدارس و استانداردسازی سیستم های گرمایشی مدارس، گفت: 80 درصد مدارس استان از سیستم گرمایشی استاندارد برخوردار شده و مابقی تا سال آینده به انجام می رسد.

خداحافظی خراسان جنوبی با مدارس کانکسی تا سال آینده

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات مدارک لازم برای ویزای دانشجویی انگلیس هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی انگلیس، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی انگلستان، بهترین مسیر را به سوی دانشگاه های انگلیس انتخاب کنید.

سیدکمال الدین میرجعفریان، امروز یکشنبه 29 دی، در مراسم افتتاح مدرسه شش کلاسه خاندان فریدی در شهرستان خوسف اظهار کرد: امیدواریم با ساخت این مدارس انسان هایی موثر و مفید وارد جامعه شوند.

وی با اشاره به حضور میدانی استاندار برای احصای مسائل، اضافه نمود: ما نیز باید پیگیری کنیم تا مسائل مردم مرتفع گردد.

به گزارش مجله میهن 128، معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان جنوبی ادامه داد: یکی از برنانه های اصلی ما احصای نیازمندی ها و اولویت بندی های برنامه ها و استفاده مضاعف از ظرفیت ها و توان خیران و دستگاه های اجرایی است.

میرجعفریان با اشاره به اینکه باید سرانه آموزشی در شهرها و روستاها به حد استاندارد برسد، توضیح داد: قدم های خوبی برداشته شده و دولت اهتمام ویژه ای دارد.

وی با اشاره به اینکه از ظرفیت تمام دستگاه ها استفاده می گردد، اضافه نمود: برطرف نیازهای آموزشی به صورت استاندارد و حذف مدارس کانکسی از اولویت هاست.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان جنوبی ادامه داد: طبق تفاهم نامه ای که با ستاد اجرای فرمان امام(ع) منعقد شده، حدود 58 مدرسه در نقاط روستایی با تعداد دانش آموز بالای 10 نفر هدف گذاری شده است.

میرجعفریان با بیان اینکه حذف 58 مدرسه وارد فاز احرایی شده که امیدواریم ظرف حداکثر یک ماه آینده پیمانکاران احداث این مدارس را شروع نمایند، توضیح داد: در سال آینده مدارس کانکسی برای روستاها و شهرهای بالای 10 دانش آموز حذف خواهد شد.

وی با بیان اینکه همت خیران و دولت ستودنی است، اعلام نمود: انتظار داریم که این نهصت ادامه یابد و مدارسی که سنوات زیاری از ساخت آن گذشته است، با مدارس استاندارد جایگزین شوند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 16 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: mh128.ir شناسه مطلب: 378

به "خداحافظی خراسان جنوبی با مدارس کانکسی تا سال آینده" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خداحافظی خراسان جنوبی با مدارس کانکسی تا سال آینده"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید