جدول قیمت مصوب انواع ژل و محلول ضدعفونی کننده

به گزارش مجله میهن 128، سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان حداکثر نرخ انواع ژل و محلول های ضدعفونی کننده دست را تصویب و گفت. کلیه تولیدکنندگان ملزم به رعایت قیمت های مصوب هستند.

جدول قیمت مصوب انواع ژل و محلول ضدعفونی کننده

سرویس اخبار - مدیر کل نظارت بر محصولات بهداشتی، دارویی و تجهیزات پزشکی سازمان حمایت گفت که حداکثر قیمت مصوب انواع ژل و محلول های ضدعفونی کننده دست که قبلاً در سامانه 124 این سازمان ثبت شده و ملاک عمل بازرسان بود، به تصویب کارگروه مقابله با کرونا رسید.

اسماعیل مهدی پور با تاکید بر اینکه قیمت های اعلام شده باید از سوی همه تولیدکنندگان روی محصولات درج شود و ملاک نظارت در سطح عرضه قرار گیرد، شرح داد: هر گونه فروش با قیمتی بالاتر از قیمت­ های مصوب تخلف گران فروشی محسوب شده و با واحدهای خاطی برخورد قاطع صورت می گیرد.

طبق اعلام سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان، مدیر کل نظارت بر محصولات بهداشتی، دارویی و تجهیزات پزشکی این سازمان با اشاره به شیوع ویروس کرونا و افزایش تقاضای مصرف کنندگان برای خرید مواد بهداشتی و ضدعفونی­ کننده دست، اظهار کرد که قیمت­ های مذکور در سامانه قیمت 124 این سازمان، اپلیکیشن­ های مربوطه و موبایل نیز قابل دسترسی است و شهروندان می توانند علاوه بر شماره تلفن 124، از این طریق شکایات خود را ثبت کنند.

با وجود گذشت بیش از سه هفته از آغاز شیوع ویروس کرونا، گزارش های میدانی نشان می دهد که همچنان شهروندان برای تهیه محصولات ضدعفونی و ماسک با مشکلاتی روبرو هستند که مسئولان علت آن را افزایش ناگهانی تقاضای این محصولات عنوان می کنند. البته مواردی از احتکار و خودداری از عرضه این محصولات نیز طی این مدت گزارش شده است.

منبع: ایسنا

منبع: ستاره
انتشار: 26 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: mh128.ir شناسه مطلب: 520

به "جدول قیمت مصوب انواع ژل و محلول ضدعفونی کننده" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جدول قیمت مصوب انواع ژل و محلول ضدعفونی کننده"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید