ثبت نام طرح ملی مسکن چهارمحال و بختیاری، یزد، همدان، کرمانشاه و خوزستان از 16 آذر

به گزارش مجله میهن 128، محمود محمودزاده، معاون مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی گفت: با هدف جبران وقفه در ثبت نام مسکن ملی، ظرفیت جدیدی برای ثبت نام ایجاد شده است.

ثبت نام طرح ملی مسکن چهارمحال و بختیاری، یزد، همدان، کرمانشاه و خوزستان از 16 آذر

او گفت: براین اساس علاوه بر سه استانی که از قبل در نوبت ثبت نام بودند دو استان دیگر هم وارد پروسه ثبت نام و شناسایی متقاضیان می شوند.

معاون مسکن و ساختمان وزارت راه گفت: علاوه بر چهارمحال و بختیاری، یزد و همدان، ثبت نام از متقاضیان استان های کرمانشاه و خوزستان هم انجام می شود.

او از تغییر گروه بندی استان ها خبر داد و گفت: از 16 آذر به بعد ثبت نام ها از گروه های سه تا چهارتایی به گروه های پنج تا 6 تایی تقسیم بندی می شود و بعد از مهلت سه روز، ثبت نام پنح استان دیگر اعلام می شود.

بر اساس شرحات معاون مسکن وزیر راه و شهرسازی تا خاتمه آذر ماه ثبت نام مسکن ملی در تمام استان ها تمام می شود.

محمودزاده در زمینه ثبت نام تهرانی ها در مسکن ملی گفت: تا خاتمه آذرماه ثبت نام منقاضیان تهرانی هم برای مسکن ملی انجام می شود.

او گفت: تلاش می شود بیشترین ظرفیت را برای تهران ایجاد کنیم و بر همین اساس ثبت نام تهرانی ها در سامانه تاکنون به تعویق افتاده، اما درآذر ماه جاری انجام می شود.

معاون وزارت راه وشهر سازی شرح داد: اکنون و در مرحله نخست ثبت نام مسکن ملی، هیچ ثبت نامی برای طرح های مشارکتی مسکن (مثل مسکن تهرانسر) انجام نمی شود و ثبت نام فعلی مربوط به طرح های واگذاری 99 ساله زمین است.

راهنمای ثبت نام طرح ملی مسکن

منبع: اتاق بازرگانی ایران
انتشار: 30 دی 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: mh128.ir شناسه مطلب: 253

به "ثبت نام طرح ملی مسکن چهارمحال و بختیاری، یزد، همدان، کرمانشاه و خوزستان از 16 آذر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ثبت نام طرح ملی مسکن چهارمحال و بختیاری، یزد، همدان، کرمانشاه و خوزستان از 16 آذر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید