به محض دریافت مجوز ارتباطات در اسرع وقت به شرایط قبل برمی شود

به گزارش مجله میهن 128 به نقل از وزارت ارتباطات، این وزارتخانه در اطلاعیه ای آورده است: محمدجواد آذری جهرمی، وزیر ارتباطات پیش ازاین بارها به صراحت اعلام نموده بود که قطع اینترنت صدمات جبران ناپذیری به اقتصاد و به ویژه اقتصاد نوپای دیجیتال کشور وارد می نماید و از این رو از نگاه وزیر ارتباطات مطالبه امروز مجمع نمایندگان تهران در مجلس شورای اسلامی برای اتصال مجدد اینترنت موبایل به جا و دقیق است.

به محض دریافت مجوز ارتباطات در اسرع وقت به شرایط قبل برمی شود

آذری جهرمی شخصاً در وزارت ارتباطات، دولت و در مذاکرات متعدد با نهادهای امنیتی پیگیر برقراری مجدد ارتباطات بوده و هست و این روزها را بی شک یکی از سخت ترین و طاقت فرساترین روزها برای مجموعه وزارت ارتباطات و صدالبته بیش از آن برای مردم عزیز ایران می داند.

اما نهادهای امنیتی کشور به عنوان مسئولین حفظ نظم و امنیت معتقدند در برقراری مجدد ارتباطات باید جانب احتیاط را رعایت کرد و بر این اساس تاکنون شورای امنیت کشور مجوز برقراری کامل ارتباطات را به اپراتورها ابلاغ نکرده است و قطع به یقین به محض دریافت مجوز از شورای امنیت کشور ارتباطات در اسرع وقت به شرایط قبل بازگردانده خواهد شد.

وزارت ارتباطات همچنین بیان کرد صبح امروز 30 نفر از مجمع نمایندگان تهران در نامه ای به آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات خواهان اتصال مجدد اینترنت موبایل شدند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 24 دی 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: mh128.ir شناسه مطلب: 237

به "به محض دریافت مجوز ارتباطات در اسرع وقت به شرایط قبل برمی شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "به محض دریافت مجوز ارتباطات در اسرع وقت به شرایط قبل برمی شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید