به صورت قطعی از پرسپولیس جدا می شوم

به گزارش مجله میهن 128، هافبک جوان تیم پرسپولیس بیان کرد به احتمال فراوان جدایی ام از پرسپولیس به صورت قطعی است نه قرضی.

به صورت قطعی از پرسپولیس جدا می شوم

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، سعید حسین پور درباره اینکه در صفحه اجتماعی اش اعلام کرده از پرسپولیس جدا می شود، گفت: این مسئله درست است و من صددرصد برای نیم فصل از پرسپولیس جدا می شوم. به نوعی جدایی ام از پرسپولیس قطعی است اما مقصدم در حال حاضر معین نیست.

او ادامه داد: چند پیشنهادی برای من به باشگاه رسیده و در این خصوص مدیران باشگاه باید تصمیم گیری کنند که به چه تیمی بروم اما بدیهی است که در نیم فصل دوم بازیکنان پرسپولیس نخواهم بود.

هافبک جوان تیم فوتبال پرسپولیس در پاسخ به این سوال که آیا قرار است به صورت قرضی از پرسپولیس جدا شود؟ تاکید کرد: به احتمال فراوان به صورت قطعی از پرسپولیس جدا می شوم اما در نهایت باید ببینیم چه اتفاقی رخ می دهد. چیزی که می دانم این است که پیشنهادها به طور قطعی مطرح شده است.

حسین پور درباره اینکه خیلی از هواداران و کارشناسان اعتقاد دارند او آینده تیم پرسپولیس است و اگر بنا به جدایی باشد باید به صورت قرضی باشد، گفت: همه می دانند من چقدر پرسپولیسی هستم و از کودکی در این تیم بودم اما دیگر کنترل بعضی چیزها در دست من نیست. وقتی کادرفنی در شرایط فعلی احتیاجی به من ندارد باید تصمیم دیگری بگیرم. من هم به تصمیم کادر فنی و هم تصمیم باشگاه احترام می گذارم.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 20 اسفند 1399 بروزرسانی: 20 اسفند 1399 گردآورنده: mh128.ir شناسه مطلب: 1089

به "به صورت قطعی از پرسپولیس جدا می شوم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "به صورت قطعی از پرسپولیس جدا می شوم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید