عصبانیت گل محمدی؛ من این مهاجم را نمی خواستم ، اقدام باشگاه غیرحرفه ای بود و عواقب خوبی ندارد

به گزارش مجله میهن 128، سرمربی پرسپولیس در گفت وگویی اختصاصی با خبرنگار ما تایید کرد که مهاجم سوئدی جذب شده، با تایید و نظر وی نبوده است.

عصبانیت گل محمدی؛ من این مهاجم را نمی خواستم ، اقدام باشگاه غیرحرفه ای بود و عواقب خوبی ندارد

به گزارش خبرنگاران، ماجرای جذب مهاجم خارجی پرسپولیس وارد فاز عجیب و جنجالی شده است. بعد از مدت ها بحث و آنالیز و در شرایطی که سرخ ها مهاجمان فصل گذشته خود را نیز یکی پس از دیگری از دست داده بودند، انتظار می رفت مهاجم خارجی مدنظر این باشگاه جذب گردد.

در ادامه اعلام شد یحیی گل محمدی و کادرفنی اش در پی آنالیز گزینه های خود هستند و این موضوع را در چند مرحله رضا درویش به عنوان مدیرعامل سرخ ها اعلام نمود. یحیی گل محمدی نیز با گذشت چهار هفته از لیگ مدعی شده بود که با توجه به قدرت رقبا و سابقه گذشته، نمی خواهد بی گدار به آب بزند و با آنالیز و وسواس زیاد بازیکن مدنظر را برای این پست معرفی کند.

با این حال با نزدیک شدن به ساعات سرانجامی معرفی و ارسال فهرست آسیایی پرسپولیس، هیچ گزینه ای با این باشگاه به توافق نرسید و در نهایت نیز در دقایق سرانجامی اعلام شد که این باشگاه و مدیران آن در حال توافق با یک گزینه سوئدی هستند.

از مهاجم سوئدی پرسپولیس رونمایی شد و از همان لحظه بحث درباره کیفیت این بازیکن و البته این موضوع که آیا موردتایید یحیی گل محمدی است، به میان آمد. اکنون سرمربی پرسپولیس که کاملا از شرایط شکل گرفته عصبانی است، در گفت وگویی اختصاصی با ورزش سه مدعی شده که این بازیکن به هیچ وجه تایید وی را نداشته و باشگاه آن را خریداری نموده است!

یحیی گل محمدی در آستانه بازی با النصر عربستان درباره جذب نبیل باهویی، مهاجم نو پرسپولیس اینطور گفت: این اتفاق برای من خیلی عجیب بود. یک کار غیرحرفه ای بود که بدون تایید من با این بازیکن قرارداد ببندند و فکر نمی کنم که این نوع انتخاب عواقب خوبی داشته باشد، اما الان در موقعیتی هستیم که زیاد نمی خواهم درباره این موضوع حرف بزنم.

سرمربی پرسپولیس در سرانجام مدعی شد که به واسطه بازی حساس با النصر صحبتی در این خصوص نخواهد داشت و همه چیز را به آینده موکول کرد: بخاطر بازی حساس با النصر روزهای مهمی در پیش داریم و نمی خواهم جو منفی در تیم وجود داشته باشد. امیدوارم حالا که این رخ داده این بازیکن بتواند عملکرد خوبی داشته باشد و به تیم یاری کند. بعد از بازی با النصر بیشتر درباره این مسئله صحبت می کنم.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 23 شهریور 1402 بروزرسانی: 23 شهریور 1402 گردآورنده: mh128.ir شناسه مطلب: 1897

به "عصبانیت گل محمدی؛ من این مهاجم را نمی خواستم ، اقدام باشگاه غیرحرفه ای بود و عواقب خوبی ندارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عصبانیت گل محمدی؛ من این مهاجم را نمی خواستم ، اقدام باشگاه غیرحرفه ای بود و عواقب خوبی ندارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید