کمالوند: از جیب خرج می کنیم، اما نمی گذاریم پارس جنوبی سقوط کند، آقایان مسئول! آدرس را اشتباهی آمده اید

به گزارش مجله میهن 128، فراز کمالوند، سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم گفت که حتی اگر اعضای این تیم از جیب خودشان خرج کنند، اجازه نمی دهند پارس به لیگ یک سقوط کند.

کمالوند: از جیب خرج می کنیم، اما نمی گذاریم پارس جنوبی سقوط کند، آقایان مسئول! آدرس را اشتباهی آمده اید

به گزارش مجله میهن 128، فراز کمالوند در گفت وگو با روابط عمومی باشگاه پارس جنوبی، درباره شرایط مالی حاکم بر تیمش گفت: همه می دانند چه اتفاقی برای تیم ما رخ داده، اما من متوجه شدم که برخی آقایان مسئول، کاسه داغ تر از آش شده اند. آقایانی که در ذهن خودشان تصور می کنند با زیاد کردن فشارها روی ما، جا می زنیم. متأسفانه برخی افراد به دنبال این هستند تا با تنگ کردن عرصه، شرایط را برای سقوط تیم به دسته اول مهیا کنند، اما بدانند که به هیچ جا نمی رسند.

وی ادامه داد: آنهایی که می خواهند این تیم سقوط کند، باید از روی جنازه من رد شوند تا بتوانند این کار را انجام دهند. کسانی که مرا می شناسند، می دانند آدمی نیستم که در شرایط سخت، جا بزنم. مطمئن باشید هرقدر شرایط سخت تر شود، مقاوم تر می شویم و نمی گذاریم این افراد به هدف شان برسند. کارنامه دوران مربیگری من نشان می دهد تیم هایم در آستانه سقوط هم قرار نگرفتند و الان هم نمی گذارم در پارس جنوبی شرایطی را به وجود بیاورند تا شاید سقوط کنیم.

سرمربی پارس جنوبی درباره مقایسه ای که برخی میان این تیم و نفت تهران انجام می دهند، شرح داد: آقایان بدانند پارس جنوبی، نفت تهران نیست. من هم کسی نیستم که اجازه دهم این تیم سقوط کند. آقایان مسئول! آدرس را اشتباهی آمده اید. ما با تمام توان ایستادگی می کنیم و من تا روز آخر، این تیم را رها نمی کنم. با صدای رسا فریاد می زنم که به عشق مردم جم تا آخرین نفس ادامه می دهم و نمی گذارم بلایی بر سر این تیم بیاورند. پارس تنها عشق و علاقه مردم جم است.

حتی اگر یک سال از عمرمان را بدون پول اینجا بگذاریم، اجازه نمی دهیم این تیم را به مرز نابودی بکشند. کمالوند درباره اینکه بلیت برگشت تیم به جم تهیه نشده، گفت: حتی اگر از جیب خودمان هزینه کنیم و پرواز بگیریم، به جم می رویم و با تمام توان مقابل سپاهان بازی می کنیم. مطمئن باشید با همین قدرت به مشهد هم می رویم و جلوی شهر خودرو قرار می گیریم. نمی گذارم هیچ خللی به تیم وارد شود و پیشنهادم به برخی آقایان مسئول هم این است که به جای کارشکنی، دست از سر تیم ما بردارند.

وی درباره وضعیت پارس جنوبی قبل از دیدار با سپاهان گفت: از بچه ها راضی هستم و شرایط خوبی داریم. عالم و آدم اذعان می کنند که تیم ما یکی از بهترین تیم های لیگ برتر است. جلوی استقلال همه دیدند چقدر تیم خوبی هستیم و می توانیم یقه هر تیمی را بگیریم. با وجود همه مسائل اما بازیکنان با غیرت و تعصبی که دارند، جان شان را هم برای تیم می گذارند تا بتوانیم نتایج خوبی بگیریم.

سرمربی پارس جنوبی جم در انتها گفت: تأکید می کنم که همه پشت هم ایستاده ایم. به قول قدیمی ها من گرگ بالان دیده هستم و اجازه نمی دهیم آب در دل مردم جم تکان بخورد. هیچ سختی روی تیم تأثیر نمی گذارد و با قدرت جلو می رویم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 25 آذر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: mh128.ir شناسه مطلب: 179

به "کمالوند: از جیب خرج می کنیم، اما نمی گذاریم پارس جنوبی سقوط کند، آقایان مسئول! آدرس را اشتباهی آمده اید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کمالوند: از جیب خرج می کنیم، اما نمی گذاریم پارس جنوبی سقوط کند، آقایان مسئول! آدرس را اشتباهی آمده اید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید