واکنش تند نکونام به ادعای استقلالی ها ، این آدم ها را باید 6 ماه محروم کنند

به گزارش مجله میهن 128، سرمربی فولاد نسبت به ادعای استقلالی ها بعد از بازی اخیر دو تیم واکنش نشان داد.

واکنش تند نکونام به ادعای استقلالی ها ، این آدم ها را باید 6 ماه محروم کنند

به گزارش خبرنگاران جواد نکونام در نشست خبری پیش از بازی با پیکان اظهار کرد: فردا با تیمی بازی داریم که سازمان خوبی دارد و شکل دفاعی شان نیز خوب است. بازی های این تیم را دیده ایم و دو تیم با شناخت کافی مقابل هم قرار می گیرند. فردا باید مثل تمام بازی های قبل با تمرکز بازی کنیم و باید بازی را ببریم. باید توان بیشتری بگذاریم تا به پیروزیت برسیم. فردا تنها کارمان بردن و حضور در بالای جدول است.

وی ادامه داد: تیم ما شرایط خوبی دارد و رو به رشد است. اول فصل است و راه زیادی برای تمام تیم ها وجود دارد. شرایط تیم مان به صورتی است که بازیکنان و تیم مان پیشرفت خوبی داشته اند و این را کیفیت مان نشان می دهد.

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان درباره چینش داوری بازی فردا گفت: آقای حیدری فوق العاده است. هر موقع کسانی اینجا بوده اند که به فوتبال کمک کرده اند، پیروز بوده ایم. بازی هایی بوده که فولاد مساوی کرده یا شکست خورده ایم اما داور به صورتی کار کرده که بازی جریان داشته است. همه ما موظفیم به فوتبال کم کنیم.

وی در پاسخ به سؤالی در خصوص اینکه تا چه زمانی قرار است در فوتبال ایران منتظر VAR باشیم؟ گفت: به VAR تنها نیست. زمان قدیم مگر این همه امکانات بود یا داوران تست آمادگی جسمانی می دادند؟ کشور ما به صورتی است که الان مردم عصبی هستند. مردم همه از مسائل رنج می برند و بعد داور یک اشتباه می کند عصبی می شویم. سالها در اروپا بوده ام و یک صدای بوق ماشین نمی شنوی. اما اینجا سلام، خداحافظی و تصادفات با بوق است و این همه به خاطر مسائلی است که در کشور از نظر عام جامعه وجود دارد و به VAR ربطی ندارد و کشورهای عربی یک سال است که VAR آورده اند. مگر در فصل گذشته جام باشگاه های آسیا که خودمان هم حضور داشتیم VAR وجود داشت؟ به هر حال بحث نتیجه گرفتن، تیم ها، مربیان، بازیکنان وجود دارد. به نظر من اگر در فوتبال ایران VAR باشد وقتی مفید بازی ما 30 تا 40 دقیقه می شود. زیرا برای هر توپی که به دست می خورد می خواهند از طریق VAR صحنه را بررسی کنند. فوتبال ما از پایه دچار مشکل است چون به تیم های پایه مان اهمیت نمی دهیم، چنین مسائلی رخ می دهد. در رأس کار هم تا فدراسیون نخواهد اتفاقی نمی افتد. پس باشگاه ها باید فوتبال پایه شان درست شود.

نکونام درباره اینکه گفته می شود برای استقلال در بازی با فولاد باید پنج تا هفت پنالتی گرفته می شد؟ گفت: باید کسانی که این گونه صحبت می کنند را محروم کنند تا دیگر کسی به این صورت صحبت نکند. در بازی با مس کرمان در دو صحنه به ضرر ما آفساید اعلام شد اما من یک کلمه حرف نزدم. به هر حال همه باید با عملکردمان به فوتبال کمک کنیم.

وی در پاسخ به سوالی درباره شرایط کنت و این که با توجه به اینکه گردان در دیدار با استقلال روی صحنه ای که گل دریافت کرد به شدت عصبانی شدید آیا مجدداً به او بازی خواهید داد؟ مطرح نمود: وقتی که کنت مصدوم شد به ما هم شوک وارد شد. سعی کردیم با مسکن به ادامه بازی برسد اما بین دو نیمه متوجه شدیم اگر بازی کند شاید بیشتر آسیب ببیند و شاید هم می توانست بازی کند اما من ریسک نمی کنم که بازیکن با زور آمپول و قرص بازی کند. شهاب گردان هم از ابتدای فصل مصدوم بود و در بازی های رسمی دور از چارچوب بود. او گلر خوب و توانمندی است و این را نشان داده است. روی صحنه ای که گل خورد از این بابت عصبانی شدم زیرا این احتمال را از قبل داده بودیم که استقلال بتواند از طریق ضربه ایستگاهی به گل برسد. در هر صورت به توانایی گردان ایمان داریم و دروازه بانی های خوبی برای ما گرفته است. ضمن اینکه باتجربه بوده و برای تیم ما یک وزنه محسوب می شود. فردا احتمالاً کنت را داریم و در مجموع هر دو گلر ما آماده هستند و شرایط خوبی دارند.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 21 مهر 1401 بروزرسانی: 21 مهر 1401 گردآورنده: mh128.ir شناسه مطلب: 1758

به "واکنش تند نکونام به ادعای استقلالی ها ، این آدم ها را باید 6 ماه محروم کنند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش تند نکونام به ادعای استقلالی ها ، این آدم ها را باید 6 ماه محروم کنند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید