معاف از رزم ها اردیبهشت اعزام نمی شوند

به گزارش مجله میهن 128، سردار تقی مهری با اشاره به تدابیر سازمان وظیفه عمومی ناجا و نیرو های مسلح برای اعزام به سربازی، گفت: همانطور که قبلا هم اعلام شده در اردیبهشت ماه امسال اعزام سربازان به مراکز آموزش نظامی انجام خواهد شد که در این میان با توجه به شیوع ویروس کرونا در ایران و جهان تمهیدات ویژه ای برای سلامتی سربازان اتخاذ شد که از جمله آن انجام چندین مرحله غربالگری، ضدعفونی محیط های داخل پادگان، نظارت بیشتر بر موارد بهداشتی و ... است.

معاف از رزم ها اردیبهشت اعزام نمی شوند

وی در گفتگو با ایسنا، ادامه داد: به همین دلیل نیز تصمیم برآن شد تا مشمولان معاف از رزم که دارای برگه اعزام به خدمت در اردیبهشت ماه امسال هستند، در این ماه به آموزشی اعزام نشوند، تا اگر خدای نکرده نگرانی بابت برخی از مسائل خود دارند، رفع شود.

رییس سازمان وظیفه عمومی ناجا با تاکید بر اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی در پادگان ها و مراکز آموزش نظامی نیرو های مسلح اظهارکرد: جای هیچگونه نگرانی بابت سلامتی سربازان وجود ندارد و نظارت جدی بر سلامتی این افراد و محیط هایی که آنان حضور دارند، وجود دارد.

به گفته سردار مهری، در این دوره از اعزام، تاریخ اعزام به خدمت مشمولان معاف از رزمی که مبتلا به بیماری های مزمن آسمی، قلبی و عروقی، خونی، گوارشی و عفونی هستند، تمدید شده است.

منبع: فرارو
انتشار: 8 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: mh128.ir شناسه مطلب: 611

به "معاف از رزم ها اردیبهشت اعزام نمی شوند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معاف از رزم ها اردیبهشت اعزام نمی شوند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید