قتل دختر سیاه پوست آمریکایی توسط افسران پلیس آمریکا

به گزارش مجله میهن 128، گروهی از افسران پلیس آمریکا در ایالت کنتاکی، در جریان جست وجوی یک مظنون، یک دختر سیاه پوست را به اشتباه به قتل رساندند.

قتل دختر سیاه پوست آمریکایی توسط افسران پلیس آمریکا

به گزارش گروه بین الملل خبر گزاری فارس، امروز (چهار شنبه)، زمانی که سه افسر پلیس از ایالت کنتاکی، به دنبال مظنونی در شهر لوئی ویل این ایالت بودند، به اشتباه وارد خانه ای شده و یک دختر سیاه پوست را به قتل رساندند.

به نوشته پایگاه خبری ان بی سی نیوز، پلیس ایالت کنتاکی بعد از حادثه و در جریان یک کنفرانس خبری گفت که این سه افسر پلیس، چندین بار زنگ درب را زده بودند و حضور خود را به عنوان پلیس، به همراه مجوز تفتیش خانه اعلام کردند. اما این افسران در نهایت مجبور شدند با زور وارد خانه شوند و بلافاصله بعد از ورود به خانه با شلیک گلوله روبه رو شدند.

مرگ این دختر سیاه پوست، توجه بسیاری را در سراسر آمریکا به خود جلب کرد. وکیلی که خانواده این دختر سیاه پوست بعد از قتل وی فراخواندند، قتل او را یک کشتار غیرمنطقی خواند. وکیل خانوادگی این دختر سیاه در پیامی توئیتری نوشت: ما از خانواده این دختر جوان در دریافت پاسخ از اداره پلیس لوئی ویل حمایت می کنیم.

بر اساس ادعای خانواده این دختر سیاه پوست 26 ساله، این حادثه زمانی رخ داد که وی در اتاق خواب خود حضور داشت و این سه افسر پلیس، که به دنبال مظنونی دیگر در ناحیه دیگری از شهر بودند، بدون اینکه زنگ درب را بزنند و اعلام کنند که پلیس هستند، وارد خانه شدند. همسر این دختر جوان، بعد از خروج از اتاق خواب به تصور اینکه جنایت کاران وارد خانه شده اند به پلیس زنگ می زند.

به ادعای افسر پلیس همسر وی، به این افسران پلیس شلیک کرد. طبق ادعای خانواده این دختر جوان، همسر وی برای اسلحه خود مجوز داشته است.

در طرح دعوی که خانواده این دختر جوان به دادگاه ارائه کرده اند عنوان شده که این سه افسر پلیس کورکورانه به اطراف خود شلیک کردند.

سه افسر پلیس به این دختر جوان سیاه پوست، هشت بار شلیک و همسر او را نیز دستگیر می کنند.

این افسران پلیس توسط اداره پلیس این شهر شناسایی و در جریان کنفرانس خبری معرفی شدند. این افراد در انتظار نتیجه بررسی این حادثه خواهند بود.

م

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 19 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: mh128.ir شناسه مطلب: 635

به "قتل دختر سیاه پوست آمریکایی توسط افسران پلیس آمریکا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قتل دختر سیاه پوست آمریکایی توسط افسران پلیس آمریکا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید