عاقبت ورود سه شیر نر به قلمرو اسب آبی

به گزارش مجله میهن 128، شیر های نر به وسیله یک اسب آبی بسیار سرزمینی که هیچ کدام از آن را نداشت مورد حمله قرار گرفتند. اسب آبی تهاجمی ترین حیوان سرزمینی در بیابان آفریقاست و این شیر های نر تقریبا قربانی اسب آبی شدند. خوشبختانه همه آن ها زنده ماندند، زیرا دو شیر نر با موفقیت عبور کردند در حالی که یکی از شیر های نر تصمیم گرفت عقب بماند.

عاقبت ورود سه شیر نر به قلمرو اسب آبی

شیر یکی از خشن ترین شکارچیان جنگل است. حیوانات زیادی، حتی در تعداد زیاد، جرات نمی نمایند با دو یا چند شیر نر بالغ روبرو شوند. با این حال، اسب آبی بسیار ترسناک است و می تواند در برابر بیشتر حیوانات مقاومت کند، به خصوص اگر درگیری در آب رخ دهد.

به گزارش خبرنگاران، سه شیر نر کاملاً بالغ، زمانی که تصمیم گرفتند از رودخانه ای عبور نمایند که یک اسب آبی در آن وجود داشت.

رویارویی بین اسب آبی و سه شیر نر به صورت ویدئویی ضبط شده است و این فیلم در شبکه های اجتماعی دست به دست می گردد.

در این ویدئو، سه شیر نر که با هم حرکت می نمایند، همزمان به داخل آب می فرایند و سعی می نمایند به طرف دیگر بفرایند.

در حالی که دو شیر مطمئن به نظر می رسند، سومی عصبی و مردد به نظر می رسد. او در حالی که مدام به اطراف نگاه می نماید، پشت سر دو نفر دیگر قرار می گیرد. شاید، او می داند که باید محتاط باشد، زیرا در قلمرو دشمن است.

مطمئناً ترس او موجه به نظر می رسد. فقط چند لحظه بعد، یک اسب آبی به ظاهر عصبانی با سرعتی که برای چنین موجود بزرگی عجیب به نظر می رسد به سمت شیر ها می رود.

شیری که پشت سر بقیه حرکت می نماید، به سرعت عقب نشینی می نماید. شیر دیگر، در دورترین فاصله از اسب آبی، پیروز می گردد به سمت دیگر برسد. با این حال، شیر سوم چندان خوش شانس نیست. اسب آبی به او حمله می نماید و در آب به او می زند.

سپس جانور بزرگ الجثه سعی می نماید شیر را با آرواره های بزرگ خود گاز بگیرد. شیر به سختی پیروز می گردد از مقدار بزرگ و دندان های تیز اسب آبی فوق تهاجمی فرار کند.

به محض اینکه پاهایش به زمین برخورد می نمایند، شیر برای سرپوش می دوزد و از دوری از غول بزرگ الجثه آسوده می گردد.

منبع: فرارو
انتشار: 28 تیر 1401 بروزرسانی: 28 تیر 1401 گردآورنده: mh128.ir شناسه مطلب: 1702

به "عاقبت ورود سه شیر نر به قلمرو اسب آبی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عاقبت ورود سه شیر نر به قلمرو اسب آبی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید