شرط میلیچ برای بازگشت به استقلال چیست؟

به گزارش مجله میهن 128، مدیران باشگاه استقلال پس از برگزاری جلسه، پیرامون شرایط هرویه میلیچ شرح دادند و مدعی شدند شرایط برای بازگشت او فراهم شده است. البته بدیهی است بهانه اول مدافع کروات برای ترک ایران، بدقولی استقلال بابت پرداخت دستمزد ماهانه او بوده که شرایط را برای رفتن این بازیکن فراهم کرد ولی حالا به نظر می رسد موارد دیگری نیز مطرح شده است. در این رابطه اطلاعات جدیدی به دست آورده ایم که برایتان به رشته تحریر درمی آوریم.

شرط میلیچ برای بازگشت به استقلال چیست؟

دریافت مطالبات معوقه

میلیچ چند ساعت پس از انتها بازی با پرسپولیس، ایران را ترک کرد و تقریباً همه می دانستند دلیل اصلی ناراحتی او، بازی نکردن در دربی پایتخت است ولی عدم پرداخت به موقع مطالبات این بازیکن فرصت خوبی را فراهم کرد تا بتواند از ایران برود و استقلال نیز نمی توانست در این رابطه کاری بکند. حالا مدیران استقلال به دنبال آن هستند تا با پرداخت دستمزد عقب افتاده بازیکن اروپایی خود، زمینه برای بازگشت او را فراهم نمایند. از قرار معلوم (البته این طور که از داخل باشگاه خبر می رسد) اگر استقلال بتواند مبلغ 35 هزار دلار به حساب میلیچ واریز کند، این بازیکن دیگر بهانه ای برای ماندن در کرواسی ندارد و باید با اولین پرواز به تهران بیاید تا در تمرینات گروهی شرکت کند. ظاهراً به کادر فنی استقلال نیز خبر رسیده میلیچ طی روزهای اقامت در اروپا به صورت انفرادی تمرین نموده و از نظر بدنی مشکل چندانی ندارد.

قرارداد 2 ساله

مواردی که مطرح شد، سیگنال هایی است که از تهران می رسد ولی باید شرایط طرف مقابل را نیز در نظر گرفت. از قرار معلوم، میلیچ اصرار دارد استقلال علاوه بر پرداخت مطالبات معوقه او، عملاً به نوعی تضمین هم بدهد که دستمزد این بازیکن تا انتها فصل دیگر به تأخیر نخواهد افتاد. با توجه به سابقه بدقولی استقلال در پرداخت مطالبات، چنین درخواستی حتی اگر به صورت رسمی مطرح گردد باز هم چندان دور از ذهن تلقی نمی گردد چون میلیچ بابت قرارداد فصل گذشته خود نیز با باشگاه دچار مشکل شده بود ولی ظاهراً موارد دیگری نیز مد نظر مرد اروپایی استقلال واقع شده است که بر تحقق آنها اصرار می نماید. طبق خبرهای رسیده، میلیچ به صورت غیررسمی درخواست تمدید قرارداد خود به مدت دو فصل دیگر را دارد و اصرار می نماید علاوه بر وقوع چنین اتفاقی، رقم ثبت شده در آن نیز به صورت پلکانی افزایش پیدا کند.

انتظار 600 هزار دلاری

نکته دیگری که البته در قالب شایعه پیرامون این پرونده به گوش می رسد، میزان رقم مورد نظر مرد کروات برای قرارداد دوساله ای است که دلش می خواهد با استقلال تمدید کند. از قرار معلوم، اگر چنین قراردادی منعقد گردد، میلیچ بابت اصل و آپشن های آن حدود 600 هزار دلار (البته در مجموع دو فصل) کاسب خواهد شد! رقمی که اگر صحت داشته باشد، انتظار برای دریافت آن با توجه به سن و سال این بازیکن، تا حد قابل ملاحظه ای دور از انتظار محسوب می گردد. اتفاقاً بحث تمدید قرارداد میلیچ از ابتدای همین فصل مطرح بود ولی مدیران استقلال می خواستند شرایط به گونه ای فراهم گردد تا آن را فقط به مدت یک فصل و آن هم بدون افزایش رقم تمدید نمایند.

تبدیل پول

میلیچ ترجیح می دهد مبلغ قرارداد خود را به جای دلار، به یورو دریافت کند. با توجه به اینکه یورو واحد پولی اتحادیه اروپا محسوب می گردد، این بازیکن در صورت دریافت دستمزد خود به یورو دیگر نیازی به پرداخت هزینه چنج پول خود نخواهد داشت و به همین دلیل این درخواست را هم مد نظر قرار داده است. مسئله ای که البته چندان مهم تلقی نمی گردد و اگر استقلال واقعاً بخواهد بازیکن اروپایی خود را حفظ کند، قطعاً برای حل مسئله مورد نظر نیز تدبیری اتخاذ خواهد نمود.

منبع: خبرورزشی

منبع: فرارو
انتشار: 26 اسفند 1399 بروزرسانی: 26 اسفند 1399 گردآورنده: mh128.ir شناسه مطلب: 1102

به "شرط میلیچ برای بازگشت به استقلال چیست؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرط میلیچ برای بازگشت به استقلال چیست؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید