شبی که ماه کامل شد، تختی و سرخ پوست در تلویزیون

به گزارش مجله میهن 128، شبکه های سیما در نوروز 99 بیش از 140 فیلم سینمایی از تولیدات ایران و دنیا و همچنین پویانمایی را به روی آنتن می برد که از آن میان به آثار ایرانی چون شبی که ماه کامل شد، تختی و سرخ پوست می توان اشاره نمود.

شبی که ماه کامل شد، تختی و سرخ پوست در تلویزیون

به گزارش خبرنگاران پایگاه اطلاع رسانی سیما با اعلام ساعت پخش 140 فیلم نوروزی به تفکیک شبکه ها اسامی مهمترین های آن ها را به توضیح زیر بیان کرد:

شبی که ماه کامل شد، تختی، آسمان هشتم و زندانی ها از جمله فیلم های ایرانی و آگهی ترحیم، اسرار رسمی و توگو از جمله فیلم های خارجی است که در ایام نوروز از شبکه یک سیما پخش می گردد. فیلم های شبکه یک سیما هر روز در ایام نوروز ساعت 9:30 پخش می گردد.

شبکه دو سیما هم فیلم های ایرانی شکلاتی، پیشونی سفید3، هفت معکوس و فیلم هایی از سینمای دنیا همچون ماشین دیوانه، بازگشت برنادت و عصر یخبندان 5 را برای تعطیلات نوروز پخش می نماید. ساعت پخش فیلم های این شبکه 8 صبح، 17 و 1:30 بامداد خواهد بود.

شبکه سه سیما هم در ساعت 15:30 فیلم های مطرحی از سینمای ایران و چهان از جمله سرو زیر آب، سرخ پوست، ایران، شاهد نامرئی، مسابقه عظیم و تقلب را پخش می نماید.

شبکه چهار سیما برای نوروز 99، 16 فیلم از آثار برتر سینمای ایران و دنیا را در ژانرهای کمدی، خانوادگی، حادثه ای، علمی و تخیلی و ... به مخاطبان عرضه می نماید. ساعت پخش فیلم ها ساعت 20:30 هر شب است. بر سر دروازه ابدیت، سکوت، جنگ جریان و دانکرک از جمله فیلم های نوروزی شبکه چهار است.

شبکه پنج سیما برای نوروز 99، 17 فیلم سینمایی از آثار برتر سینمای ایران و دنیا را در ژانرهای کمدی، خانوادگی، حادثه ای، علمی و تخیلی و ... برای مخاطبان خود تدارک دیده است که در ساعات 9 صبح و 13:30 از آنتن این شبکه پخش می گردد. اکسل و آشوب در زندان، فیلم سینمایی طنز بازیگر قانون و ده دقیقه گذشت از جمله فیلم های نوروزی شبکه پنج است.

شبکه نمایش هم با فیلم هایی در ساعت های 11 ، 13 ، 19 ، 21 ، 23 و 1 بامداد مهمان مخاطبان خواهد بود. هر چی خدا بخواد، ایستاده در غبار، گودزیلا: پادشاه هیولاها، مردان سیاه پوش: بین الملی، افسانه مرواریدهای ناگا و قصر رویایی از جمله فیلم هایی هستند که در این ایام روی آنتن نمایش می فرایند.

شبکه افق هم از اول فروردین تا انتها تعطیلات نوروز در ساعت 15 فیلم های مظنونین همیشگی، در جست و جوی خوشبختی، پچ آدامز، مردی بدون گذشته و .. را نمایش می دهد.

همچنین بچه ها می توانند مدرسه خرگوش ها نگهبانان تخم مرغ طلایی، هاچیپو، افسانه ربات ها، پسر کیهان نورد و ... را در ایام نوروز از شبکه کودک تماشا نمایند.

همچنین شبکه های کودک در ساعت 14 و امید در ساعت 18 فیلم های سینمایی مخصوص بچه ها و نوجوان را پخش خواهند کرد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 14 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: mh128.ir شناسه مطلب: 488

به "شبی که ماه کامل شد، تختی و سرخ پوست در تلویزیون" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شبی که ماه کامل شد، تختی و سرخ پوست در تلویزیون"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید