جزئیات نامه تاج به اینفانتینو پس از بیانیه تقدیر فیفا از زنان ایرانی

به گزارش مجله میهن 128، مهدی تاج در نامه ای به رئیس فدراسیون بین المللی فوتبال، ضمن انتقاد از تحریم های بی اساس آمریکا، خواهان رفع مشکل پرداخت مطالبات فدراسیون فوتبال ایران از سوی فیفا شد.

جزئیات نامه تاج به اینفانتینو پس از بیانیه تقدیر فیفا از زنان ایرانی

به گزارش ایرنا، رئیس فدراسیون فوتبال کشورمان در نامه ای خطاب به جیانی اینفانتینو نوشت: ضمن تقدیر و تشکر از ابراز محبت جنابعالی به فدراسیون فوتبال و اینجانب درباره موضوع ورود بانوان، مایلم مسائلی را درباره موضوعات مالی فدراسیون فوتبال به اطلاع شما برسانم.

همانظور که مستحضرید علی رغم پیگیری های مستمر فدراسیون فوتبال و دستورات مثبت جنابعالی هنوز هیچ گونه وجهی از سوی فیفا توسط فدراسیون فوتبال وصول نشده است.

این مشکل که تاکنون به دلیل تحریم های بی اساس آمریکا به فوتبال ما تحمیل شده است، مسائل جدی را برای فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران ایجاد کرده است که حتی فدراسیون حقوق سرمربی تیم ملی و کادر فنی و پاداش بازیکنان را در دور جدید پرداخت نکرده است.

ادامه این روند مسائل جدی را در راستا رو به پیشرفت و گسترش فدراسیون فوتبال به وجود خواهد آورد.

انتظار من و خانواده بزرگ فوتبال کشور از جنابعالی این است که به هر شکل ممکن دستور فرمایید وجوه فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران از طرف فیفا یا به کنفدراسیون فوتبال آسیا پرداخت گردد و یا بانکی را متقاعد کنید تا این مهم جهت انتقال مرتفع گردد.

منتظر مساعدت و پاسخ فوری حضرتعالی در این باره هستیم.

فدراسیون فوتبال مبلغی افزون بر 6 میلیون دلار در فیفا پول بلوکه شده دارد که به دلیل شرایط تحریم این پول به حساب فدراسیون واریز نشده است.

مدت هاست که فدراسیون فوتبال با فیفا در حال مکاتبه و رایزنی است که پول های بلوکه شده به دست خود فدراسیون فوتبال برسد تا بخشی از مسائل مالی این فدراسیون برطرف گردد.

با وجود رایزنی های متعدد فدراسیون فوتبال و حتی صحبت حضوری مهدی تاج با اینفانتینو رئیس فیفا هنوز هم این مشکل پابرجاست.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 30 آبان 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: mh128.ir شناسه مطلب: 124

به "جزئیات نامه تاج به اینفانتینو پس از بیانیه تقدیر فیفا از زنان ایرانی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جزئیات نامه تاج به اینفانتینو پس از بیانیه تقدیر فیفا از زنان ایرانی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید