تشدید نظارت بر مراکز عرضه مواد غذایی و مؤسسات رفاهی گردشگری تبریز در آستانه نوروز 99

به گزارش مجله میهن 128، رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان تبریز از تشدید نظارت ها بر مراکز عرضه مواد غذایی و مؤسسات رفاهی گردشگری توسط 15 تیم نظارتی ستاد اجرایی خدمات سفر این شهرستان ویژه نوروز 99 اطلاع داد.

تشدید نظارت بر مراکز عرضه مواد غذایی و مؤسسات رفاهی گردشگری تبریز در آستانه نوروز 99

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات ویزای تحصیلی دبیرستان کانادا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی کانادا، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی کانادا، بهترین مسیر را به سوی دانشگاه های کانادا انتخاب و طی کنید.

به گزارش مجله میهن 128 به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی آذربایجان شرقی، ظهر امروز سه شنبه 7 اسفند 98، جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر شهرستان تبریز با موضوع هماهنگی کمیته های نظارت و تنظیم بازار، ارزیابی عملکرد و رسیدگی به شکایات و خدمات بهداشتی، سلامت و محیط زیست برگزار گردید.

رامین اسبقی رئیس اداره شهرستان تبریز به تشدید نظارت بر مراکز عرضه مواد غذایی اشاره نمود و گفت: با توجه به لزوم رعایت کامل اصول بهداشتی در شرایط فعلی کشور، نظارت بر عملکرد مراکز فعال در این عرصه تشدید و به همین منظور تیم های تلفیقی نظارتی در سطح شهرستان تشکیل شد.

او با بیان اینکه 15 تیم نظارتی به طور مستقیم بر فعالیت مراکز گردشگری نظارت خواهند داشت، ادامه داد: تیم های نظارتی متشکل از کارشناس متخصص در حوزه میراث فرهنگی، انجمن حرفه ای مراکز پذیرایی گردشگری، تعزیرات حکومتی و علوم پزشکی و ... از روز یکشنبه 11 اسفند 98، با مراجعه به مراکز و تأسیسات گردشگری بر نحوه عملکرد آن ها و رعایت اصول بهداشتی نظارت داشته و در صورت مشاهده تخلف، مراکز مذکور به مراجع قضایی معرفی خواهند شد.

رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی تبریز ضمن اشاره به اینکه برای نخستین بار مدیریت تیم های نظارتی بر عهده بخش خصوصی خواهد بود، گفت: در شرایط فعلی ضدعفونی تأسیسات گردشگری و پذیرایی در اولویت اقدامات قرار گرفته است و توسط انجمن حرفه ای مراکز پذیرایی گردشگری استان انجام خواهد شد.

اسبقی در پایان گفت: با توجه به تعطیلی اماکن عمومی از سوی نهادهای ذی ربط، در مورد برگزاری یا عدم برگزاری نمایشگاه های صنایع دستی شهرستان تبریز در ایام نوروز طی روزهای آینده تصمیم گیری به عمل خواهد آمد.

منبع: میراث آریا
انتشار: 8 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: mh128.ir شناسه مطلب: 360

به "تشدید نظارت بر مراکز عرضه مواد غذایی و مؤسسات رفاهی گردشگری تبریز در آستانه نوروز 99" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تشدید نظارت بر مراکز عرضه مواد غذایی و مؤسسات رفاهی گردشگری تبریز در آستانه نوروز 99"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید