بیمه شده ها از خدمات شرکت های خلاق بهره مند شدند

به گزارش مجله میهن 128، یک شرکت خلاق پیروز شده است به چند میلیون بیمه شده، در حوزه درمان خدمات ارائه کند.

بیمه شده ها از خدمات شرکت های خلاق بهره مند شدند

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران ، یعقوب قنبرزاده، مدیرعامل این شرکت خلاق گفت: صنعت بیمه کشور، نیازهای مختلفی در حوزه فناوری و نوآوری دارد، این شرکت با تاسیس یک واحد تحقیق و توسعه در طی سال های مختلف، تلاش کرده است که جوابگوی این نیازهای فناورانه باشد. اتصال بیمه گر، بدنه سازمان و بیمه شده، از جمله اهدافی است که ما در این مجموعه دنبال می کنیم.

مدیرعامل این شرکت خلاق افزود: بر اساس راهکاری که به عنوان TPA شناخته می شود، ارتباط بین شرکت های بزرگ بیمه، زنجیره سرویس دهی و مردم برقرار می شود. برای مثال در بیمه درمان، سازمان بزرگ بیمه گر، مراکز درمانی و مردم، سه ضلعی هستند که ما تلاش داریم آنها را به صورت برخط و آنلاین با یکدیگر مرتبط کنیم.

این فعال دانش بنیان ضمن تاکید بر لزوم ارائه آنلاین خدمات بیمه، گفت: در این مدل، ما به عنوان مثال در حوزه بیمه تکمیلی درمان، فعالیت می کنیم، مرکز درمانی با ارائه یک کد ملی ساده از سوی بیمار و مراجعه کننده، به راحتی از شرایط بیمه شده، مدت زمان اعتبار بیمه و نکات دیگر، مطلع می شود و نیازی به استفاده از دفترچه یا سایر مدارک کاغذی نیست.

وی افزود: خود شخص بیمه شده نیز می تواند با مراجعه به این پلتفرم، اطلاعاتی مانند سوابق بیمه و دیگر اطلاعات مرتبط با خودش را کسب کند. در این روش کار، بیمار و بیمه شده به صورت رایگان با پلتفرم تعامل می کنند و در نهایت سازمان بیمه گر، هزینه ای نهایی را در صورتحساب کلی، منظور خواهد کرد. در حال حاضر چند میلیون بیمه شده از خدمات لاین پلتفرم بهره مند شده اند.

بر اساس اعلام معاونت علمی ریاست جمهوری، مدیرعامل این شرکت خلاق ضمن تاکید بر ارائه راهکارهای قابل اجرای فناورانه، توضیح داد: در حال حاضر بر روی دیگر نیازهای این حوزه در حال تحقیق و توسعه هستیم و بدون شک، صنعت بیمه، نیازمند همیاری بیشتری از سوی فعالین دانش بنیان و استارتاپی است.

->

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 20 فروردین 1400 بروزرسانی: 20 فروردین 1400 گردآورنده: mh128.ir شناسه مطلب: 1150

به "بیمه شده ها از خدمات شرکت های خلاق بهره مند شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بیمه شده ها از خدمات شرکت های خلاق بهره مند شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید