آنالیز دلایل محرومیت کاپیتان پرسپولیس، دلیل اصلی دوربین های حاضر در نقش دنیا بود

به گزارش مجله میهن 128، از دید کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال، سیدجلال حسینی یکی از خاطیان ملاقات جنجالی سپاهان و پرسپولیس بوده و دو موضوع باعث محرومیت او شده است.

آنالیز دلایل محرومیت کاپیتان پرسپولیس، دلیل اصلی دوربین های حاضر در نقش دنیا بود

گروه ورزشی خبرنگاران، مورد اول درگیری(یا به قول کمیته انضباطی، بدرفتاری)او با بازیکنان سپاهان بوده و مورد بعدی اتفاقی است که در زمان اخذ تست دوپینگ از کاپیتان پرسپولیس، از سوی او انجام شده و از دید کمیته انضباطی، رفتار غیرورزشی محسوب شده است.

بر این اساس، کمیته انضباطی، کاپیتان پرسپولیس را از حضور تیمش در یک مسابقه رسمی، به صورت قطعی محروم نموده و جریمه 75 میلیون تومانی برای این بازیکن درنظر گرفته است.

رای کمیته انضباطی، واکنش کاپیتان پرسپولیس را در پی داشته و او درباره محروم شدنش به کمیته انضباطی گفته است: چطور ممکن است کمیته انضباطی از روی فیلم تشخیص دهد که بازیکنی خطاکار است؟ یعنی فقط فیلم و عکس ملاک قضاوت است؟ من تا آخرین لحظه از حقم بابت این رای دفاع و این موضوع را پیگیری می کنم.

سیدجلال درباره درگیری اش با مامور ضددوپینگ هم شرح داده است: مگر از من پرسیدند که ماجرا چیست؟ آن شخص مامور دوپینگ نبود بلکه نماینده فدراسیون بود که تهدید می کرد و به او گفتم کسی با شما کاری ندارد. سوال من این است چرا به کارهای یکسری افراد کاری ندارند و از روی فیلم و عکس ما را محکوم نموده اند. کاش با ادله درست بگویند من بابت چه کاری باید محروم شوم.

فیلم درگیری او با نماینده فدراسیون یا همان افسر کنترل دوپینگ توسط خبرنگاران اصفهانی ثبت و ضبط و منتشر شد و البته دوربین های حاضر در استادیوم به همراه دوربین های عکاسان و خبرنگاران نقش مهمی در ثبت و ضبط اتفاقات و همین محرومیت ها داشته اند. البته ناظر فدراسیون در اظهارنظر عجیبی گفته بود که چیزی ندیده اما واقعیت با حرفهای او فرق داشت و به همین دلیل خاطیان محروم شدند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 1 تیر 1400 بروزرسانی: 1 تیر 1400 گردآورنده: mh128.ir شناسه مطلب: 1270

به "آنالیز دلایل محرومیت کاپیتان پرسپولیس، دلیل اصلی دوربین های حاضر در نقش دنیا بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آنالیز دلایل محرومیت کاپیتان پرسپولیس، دلیل اصلی دوربین های حاضر در نقش دنیا بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید