بازگشت به تولید حداکثری اولویت اصلی نفت و گاز آغاجاری است

به گزارش مجله میهن 128، ‫سرپرست جدید شرکت بهره برداری نفت و گاز آغاجاری ضمن تشریح اولویت های کاری خود، فع موانع و تنگناهای موجود برای بازگشت به تولید حداکثری را از اولویت های اصلی این شرکت برشمرد.

بازگشت به تولید حداکثری اولویت اصلی نفت و گاز آغاجاری است

به گزارش شانا به نقل از شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب، محسن دهانزاده در نخستین نشست خود با مدیران و رؤسای اداره های شرکت بهره برداری نفت و گاز آغاجاری رفع موانع و تنگناهای موجود برای بازگشت به تولید حداکثری را از اولویت های اصلی برشمرد و گفت: همه همکاران در همه سطوح عملیاتی، فنی و خدماتی باید آمادگی های لازم برای تحقق این موضوع مهم را داشته باشند.

وی اهتمام ویژه به مسائل بهداشت، ایمنی و محیط زیست (اچ اس ئی) را یکی دیگر از اولویت های سازمان دانست و اضافه نمود: شناسایی و ارزیابی خطرها برای کاهش حوادث و اتفاق های احتمالی باید مدنظر همکاران قرار گیرد زیرا ما همیشه باید یک گام جلوتر از مسائل و چالش های احتمالی باشیم.

سرپرست شرکت بهره برداری نفت و گاز آغاجاری با اشاره به نقش مهم منابع انسانی شرح داد: توجه به سرمایه انسانی و بهره گیری از توانمندی نیروها و حرکت به سمت توانمندسازی سرمایه انسانی با استفاده از آموزش های تخصصی می تواند در رسیدن به اهداف شرکت بسیار مؤثر باشد.

دهانزاده هوشمندی، درایت و تلاش صادقانه را یکی از ویژگی های شاخص این شرکت دانست و گفت: شرکت آغاجاری با استفاده از ظرفیت های موجود به عنوان شاهرگ حیاتی تولید نفت و گاز در میان شرکت های تابع مناطق نفت خیز جنوب شناخته شده است.

وی شرح داد: با توجه به تنوع تجهیزات تأسیسات فرآیندی و تولیدی و گستردگی، شرکت نفت و گاز آغاجاری یک دانشگاه به تمام معناست.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 16 بهمن 1399 بروزرسانی: 16 بهمن 1399 گردآورنده: mh128.ir شناسه مطلب: 1023

به "بازگشت به تولید حداکثری اولویت اصلی نفت و گاز آغاجاری است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازگشت به تولید حداکثری اولویت اصلی نفت و گاز آغاجاری است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید