اعلام آمادگی مسئولان جهاد دانشگاهی برای یاری به توسعه فناورانه استان البرز

به گزارش مجله میهن 128، خبرنگاران/البرز مسئولان سه مجموعه جهاد دانشگاهی مستقر در استان البرز بر یاری به توسعه فناورانه استان البرز تأکید کردند.

اعلام آمادگی مسئولان جهاد دانشگاهی برای یاری به توسعه فناورانه استان البرز

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات تحصیل استرالیا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی استرالیا، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی استرالیا، بهترین مسیر را به سوی دانشگاه های استرالیا انتخاب کنید.

مهدی عباسی رئیس مجتمع تحقیقاتی شهدای جهاد دانشگاهی و پارک علم و فناوری البرز، روز دوشنبه 20 مرداد با احمدرضا فیروزی رئیس جهاد دانشگاهی استان البرز ملاقات کرد.

به گزارش خبرنگاران، در این ملاقات که به مناسبت سالگرد تأسیس جهاد دانشگاهی انجام شد، مسئولان جهاد دانشگاهی با اشاره به ظرفیت های موجود در استان و توانمندی های جهاد دانشگاهی در حوزه های مختلف علمی، آموزشی، صنعتی و ... آمادگی خود را برای یاری همه جانبه به توسعه فناورانه استان البرز اعلام کردند.

مهدی عباسی رئیس مجتمع تحقیقاتی شهدای جهاد دانشگاهی و پارک علم و فناوری البرز در این نشست، کارخانه فناوری البرز را یکی از اقدامات خوب در حال اجرای استان برشمرد و گفت: البرز به چنین ساز و کاری احتیاج بسیار شدیدی دارد و با توجه به علاقه بسیار زیاد استاندار محترم البرز به راه اندازی کارخانه فناوری می توان به آینده این طرح امیدوار بود.

عباسی در ادامه با بیان اینکه مجموعه جهاد دانشگاهی در البرز به عنوان بازوهای جهاد دانشگاهی کشور آمادگی یاری به این طرح را دارند گفت: مجموعه جهاد دانشگاهی می تواند به صورت شفاف و ثمربخش به پیشبرد طرح کارخانه نوآوری البرز یاری کند چون هر جایی که جهاد دانشگاهی ورود داشته به خروجی خوب منجر شده است.

در ادامه احمدرضا فیروزی رئیس جهاد دانشگاهی البرز هم ضمن اعلام آمادگی برای یاری به پیشبرد اهداف مجموعه پارک علم و فناوری البرز و مجتمع تحقیقاتی شهدای جهاد دانشگاهی گفت: البرز به درستی قطب علم و فناوری کشور معرفی شده و در این زمینه آمادگی ارائه هر گونه یاریی را داریم.

فیروزی در ادامه گفت: یکی از رویکردهای اصلی جهاد دانشگاهی البرز در بخش پژوهش، حوزه علوم انسانی است اما علاوه بر آن در بخش صنعت هم به دنبال ایجاد فضایی مناسب برای استان هستیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 8 مهر 1399 بروزرسانی: 8 مهر 1399 گردآورنده: mh128.ir شناسه مطلب: 765

به "اعلام آمادگی مسئولان جهاد دانشگاهی برای یاری به توسعه فناورانه استان البرز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعلام آمادگی مسئولان جهاد دانشگاهی برای یاری به توسعه فناورانه استان البرز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید