آزاد و فرنگی کاران پنج وزن دوم امروز به میدان می فرایند

به گزارش مجله میهن 128، به گزارش خبرنگاران، پس از برگزاری مراسم قرعه کشی مدعیان پنج وزن دوم رقابت های بین المللی جام مربیان و کشتی گیران برتر اوکراین، قرعه نمایندگان کشورمان که از ظهر امروز (شنبه) به مصاف حریفان خود می فرایند به توضیح زیر است:

آزاد و فرنگی کاران پنج وزن دوم امروز به میدان می فرایند

کشتی آزاد:

در وزن 70 کیلوگرم عرفان الهی در دور نخست استراحت می نماید و در دور دوم به مصاف ایوان کوسیاک از اوکراین می رود و در صورت پیروزی بر این حریف در دور سوم به مصاف برنده ملاقات میان جبرئیل گادجیف از آذربایجان و گئورگ روبو از مولداوی می رود. در این وزن 24 نفر حضور دارند.

در وزن 92 کیلوگرم که 12 نفر شرکت نموده اند محمد علی تبار در دور نخست با ایراکلی متسیتوری دارنده مدال برنز دنیا از گرجستان مبارزه می نماید و در صورت پیروزی برابر این حریف در دور بعد به مصاف برنده کشتی میان عمرحاجی محمداف از بلاروس و عثمان نورماگمدوف از آذربایجان می رود.

کشتی فرنگی:

در وزن 60 کیلوگرم علیرضا نجاتی در دور نخست با قرعه استراحت روبرو است و در دور دوم به مصاف دمیترو تسیمبالیوک دارنده مدال برنز اروپا از اوکراین می رود. وی در صورت غلبه بر این حریف در دور سوم به مصاف برنده مبارزه میان فرجات از الجزایر و گئورگ غریبیان قهرمان اروپا از ارمنستان می رود. در این وزن 24 نفر شرکت نموده اند.

در وزن 67 کیلوگرم که 25 نفر حضور دارند، دانیال سهرابی در دور اول با اسلاویک گالتسیان دارنده مدال برنز دنیا از ارمنستان مبارزه می نماید و در صورت پیروزی بر این حریف در دور بعد به مصاف برنده ملاقات میان ماکسیم نهودا قهرمان اروپا از بلاروس و فوگلایف از اوکراین می رود.

در وزن 77 کیلوگرم محمدعلی گرایی در دور نخست به مصاف مارسل استرکوبورگ از هلند می رود و در صورت پیروزی در این ملاقات در دور بعد با برنده کشتی میان باکوری گوگلی از گرجستان و میکیتا کازاکوف از بلاروس مبارزه خواهد نمود. در همین وزن امین کاویانی نژاد در دور نخست با دمیترو پیشکوف دارنده مدال برنز بازی های اروپایی از اوکراین ملاقات می نماید و در صورت غلبه بر این حریف در دور دوم به مصاف برنده مبارزه بین پاول لیاح از بلاروس و استویان کوباتوف از بلغارستان می رود. در این وزن 26 کشتی گیر حضور دارند.

در وزن 87 کیلوگرم رامین طاهری پس از استراحت در دور اول در دور دوم به مصاف روسلان ماحومدوف از از اوکراین می رود و در صورت پیروزی در این ملاقات در دور سوم به مصاف برنده کشتی میان اسوتوسلاو نیکولوف از بلغارستان و ایگور یاراشوویچ از بلاروس می رود. در این وزن 17 نفر حضور دارند.

در وزن 130 کیلوگرم که 17 کشتی گیر شرکت نموده اند، امین میرزازاده در دور اول با قرعه استراحت روبروست و در دور دوم با میخایلو ویشنیوتسکی از اوکراین کشتی می گیرد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 5 فروردین 1400 بروزرسانی: 5 فروردین 1400 گردآورنده: mh128.ir شناسه مطلب: 1120

به "آزاد و فرنگی کاران پنج وزن دوم امروز به میدان می فرایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آزاد و فرنگی کاران پنج وزن دوم امروز به میدان می فرایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید