یحیی گل محمدی استعفا می دهد؟

به گزارش مجله میهن 128، تهران (پانا) - کوشش هایی در کار است تا یحیی گل محمدی وادار به استعفا گردد!

یحیی گل محمدی استعفا می دهد؟

به گزارش خبرورزشی، تجربه در فوتبال ایران نشان می دهد وقتی که به تیمی پول تزریق نمی گردد و وعده و وعیدها زیاد می گردد، می تواند دو علت روشن داشته باشد؛ مدیران ارشد باشگاه با مدیرعامل مشکل داشته و قصد دارند با تحت فشار گذاشتن، او را وادار به استعفا نمایند یا اینکه آنها با سرمربی تیم دچاراختلاف و مشکل شده اند!

با توجه به اینکه رضا درویش یکی از دوستان صمیمی حمید سجادی وزیرورزش و جوانان است و باتوجه به اینکه او به تازگی مدیرعامل باشگاه پرسپولیس شده بعید است کسی با این فرد مسئله ای داشته باشد اما دوراز فکر نیست ادعای منبع آگاه و نزدیک به تیم پرسپولیس درست باشد!

پیش از بازی با فولاد خوزستان اخباری منتشر شد مبنی بر اینکه سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس به علت مسائل عدیده باشگاه تصمیم دارد بعد از ملاقات مقابل فولادخوزستان از راهنمایی این تیم استعفا دهد.

خود یحیی گل محمدی در این رابطه و شایعه استعفایش پس از پیروزی برابر فولاد خوزستان گفت: بعد از برد شاید زیاد درست نباشد در خصوص این مسائل حرف بزنیم. نمی خواهم کام طرفداران تلخ گردد. قرار بود امروز پول به بازیکنان پرداخت گردد ولی ظاهرا نشده و گفته اند فردا این کار را می کنیم، نمی دانم فردا این اتفاق می افتد یا نه ولی مسائل این باشگاه آنقدر زیاد است که هر روز یک مشکل تازه پیدا می گردد. باید از تک تک بازیکنان تیمم تشکر کنم چون آنها اسوه و الگوی صبر در فوتبال ایران هستند. بعدا می گردد در این باره بیشتر حرف زد.

منبعی که خبر مورد اشاره را در اختیارمان گذاشت مدعی شد ماجرای تحت فشار قراردادن تیم برای استعفای یحیی گل محمدی به گوش سرمربی پرسپولیس رسیده است. او حرف های زیادی دارد اما فعلا از مصاحبه کردن خودداری نموده است تا مدیریت تازه کارش را جلو ببرد اما بعید است سکوت یحیی گل محمدی طولانی گردد.

در صورتی که باشگاه نتواند پولی به حساب بازیکنان پرسپولیس بریزد و شاگردان یحیی گل محمدی از تمرین خودداری نمایند آن گاه ممکن است سرمربی قرمزها به حرف آمده و مصاحبه تندی انجام دهد. گل محمدی اخبار متنوعی پیرامون عدم تمایل بعضی ها به حضورش در پرسپولیس شنیده و باید منتظر مصاحبه توفانی سرمربی پرسپولیس باشید مگر آن که اتفاق تازه رخدهد.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 21 فروردین 1401 بروزرسانی: 21 فروردین 1401 گردآورنده: mh128.ir شناسه مطلب: 1613

به "یحیی گل محمدی استعفا می دهد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یحیی گل محمدی استعفا می دهد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید