کتاب کارا ویژه آثار برگزیده اولین جشنواره ملی کاریکاتور منتشر شد

به گزارش مجله میهن 128، کتاب کارا ویژه آثار برگزیده اولین جشنواره ملی کاریکاتور از سوی مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی و با همکاری انتشارات علمی و فرهنگی منتشر شد .

کتاب کارا ویژه آثار برگزیده اولین جشنواره ملی کاریکاتور منتشر شد

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی کتاب کارا در 7 بخش با مقدمه ای از محمد شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با عنوان : کاریکاتور ، زبانی گویا برای به تصویر کشیدن مفاهیم اجتماعی ، به چاپ رسیده است.

همچنین در این اثر ،حامد شمس رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در مقدمه ای با عنوان : گفتمان سازی اجتماعی با زبان کاریکاتوری به اهمیت کاریکاتور و قابلیت های منحصر به فرد آن در بازنمایی و ترسیم واقعیات جامعه و جلب توجه همگانی به مسایل اجتماعی پرداخته است .

در بخش دیگری از این مجموعه ارزشمند،هادی حیدری، دبیر جشنواره نیز در مقدمه ای با عنوان : گام مهم در خود انتقادی، به دیگر بخش های این رویداد ملی نگاهی داشته است.

معرفی دبیر و داوران مسابقه ملی کاریکاتور کارا متشکل از احمد عربانی٬ جواد علیزاده و علی درخشی، آثار برگزیده ، آثار راه یافته به مسابقه ملی از دیگر بخش های این کتاب است .

فراخوان ، گزارش تصاویری از فرآیند داوری آثار و اسامی راه یافتگان از دیگر بخش های این مجموعه است .

برای مشاهده و دریافت فایل کتاب کارا اینجا کلیک کنید

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 24 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 24 اردیبهشت 1400 گردآورنده: mh128.ir شناسه مطلب: 1212

به "کتاب کارا ویژه آثار برگزیده اولین جشنواره ملی کاریکاتور منتشر شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کتاب کارا ویژه آثار برگزیده اولین جشنواره ملی کاریکاتور منتشر شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید