پیش بینی ایجاد پنج هزار و 200 فرصت شغلی در استان ایلام

به گزارش مجله میهن 128، مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) ایلام گفت: ایجاد پنج هزار و 200 فرصت شغلی توسط این نهاد حمایتی سال جاری پیش بینی شده است.

پیش بینی ایجاد پنج هزار و 200 فرصت شغلی در استان ایلام

به گزارش از ،ضیاء رضایی مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) ایلام در نشست آنالیز وضعیت اشتغال افراد تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) استان گفت سال جاری میزان تسهیلات اشتغالزایی این نهاد در استان 2،5 برابر افزایش یافته است، سال گذشته 2 هزار اشتغال ایجاد شد که سال جاری این آمار پنج هزار و 200 نفر هدف گذاری شده است.

او سهم کمیته امداد امام خمینی (ره) ایلام از محل تسهیلات اشتغالزا را 857 میلیارد ریال اعلام نمود و اضافه نمود: تاکنون 77 درصد کل این اعتبار به بانک ها ابلاغ شده که تنها 306 مورد با اعتبار 92 میلیارد ریال پرداخت شده است.

مدیرکل کمیته امداد ایلام از بانک های عامل خواست هرچه سریع تر پرداخت تسهیلات به طرح های معرفی شده این نهاد را معین تکلیف نمایند تا عملکرد استان در بحث جذب تسهیلات اشتغالزایی کمیته امداد افزایش یابد.

رضایی یادآور شد: سال جاری به دلیل شرایط مالی هشت هزار خانوار با جمعیت حدود 30 هزار نفر به شمار افراد تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) استان اضافه شده است.

او ادامه داد: این تعداد از آبان ماه سال گذشته تاکنون به جمعیت تحت پوشش این نهاد اضافه شده و به طبع شمار دانش آموزان و دانشجویان این نهاد نیز اضافه شده است.

د

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 29 مهر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: mh128.ir شناسه مطلب: 36

به "پیش بینی ایجاد پنج هزار و 200 فرصت شغلی در استان ایلام" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیش بینی ایجاد پنج هزار و 200 فرصت شغلی در استان ایلام"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید