موش در اردوی تیم ملی والیبال!

به گزارش مجله میهن 128، تقریبا این برای نخستین بار است که چنین اتفاقاتی برای تیم ملی والیبال می افتد. تا قبل از این همواره والیبال، اردوهای برگزار شده و نظم و دیسیپلینی که در این رشته ورزشی وجود داشت برای سایر رشته ها مثال زدنی بود اما در اردوی جدید نه تنها خبری از این اتفاق نیست بلکه شرایط بد اردویی صدای ملی پوشان را درآورده است.

موش در اردوی تیم ملی والیبال!

به گزارش خبرنگاران به نقل از روزنامه خبرنگاران ، طبیعی است که ملی پوشان معترض اصلا علاقه ای به انتشار نام شان ندارند. دلیل آن هم تعیین بوده و ممکن است به هزار و یک دلیل برای آنها مشکل ساز گردد. والیبال در سال های قبل روزهای آرامی را سپری می کرد و حاشیه های زیادی نداشت اما چند وقتی است که انگار یک جای کار می لنگد و این چرخ در چاله ای گیر نموده که هر چقدر بیشتر درجا می زند، زمین را بیشتر گود می نماید!

اما مسائل این اردو. کیفیت پایین غذا نخستین دلیلی است که برای ملی پوشان دردسرساز شده است. آنها که به دلیل شرایط تمرینی نمی توانند هر غذایی را بخورند اصلا از شرایط راضی نیستند و خواستار این هستند تا نظارت بیشتری روی وعده های غذایی شان گردد. مشکل دوم وجود سوسک و موش در اتاق والیبالیست ها ست. تا به حال سابقه نداشته که جک و جانور در اردو مشاهده گردد اما به اذعان ملی پوشان هم در اردو و در اتاق ها سوسک است و هم آنها موش را با چشم دیده اند! احتمال می رود با توجه به تعمیرات در خانه کشتی، این سوسک و موش ها از آنجا به خوابگاه ملی پوشان والیبال راه پیدا نموده باشد.

سر و صدای ناشی از تعمیرات در خانه کشتی یکی دیگر از دلایلی است که باعث اعتراض والیبالی ها شده. آنها که پس از تمرین و صرف ناهار باید استراحت نمایند به دلیل سر و صدای زیاد نمی توانند به خوبی استراحت نمایند. این مشکل احتمالا تا سرانجام پروژه ساخت و ساز کشتی گیران حل نخواهد شد!

سیب به جای موز! اگر عکس های آخرین تمرین والیبالی ها را نگاه کنید متوجه می شوید که به بازیکنان در سرانجام هر تمرین سیب می دهند. این در حالی است که تا پیش از گرانی قیمت موز، همواره در اردوها و پس از سرانجام تمرین به بازیکنان موز داده می شد. احتمالا افزایش بیش از اندازه قیمت موز در کشور باعث شده تا مسؤولان تیم ملی والیبال هم به این نتیجه برسند که سیب بهتر از موز است و اصلا فوایدی که سیب دارد را موز ندارد!

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 16 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 16 اردیبهشت 1400 گردآورنده: mh128.ir شناسه مطلب: 1197

به "موش در اردوی تیم ملی والیبال!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "موش در اردوی تیم ملی والیبال!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید