مسجدجامعی: خانه های باغ آذری انبار و بارانداز بازار شده است

به گزارش مجله میهن 128، یک عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: متاسفانه خانه های منطقه 16 تهران به عنوان انبار و کارگاه و به نوعی بارانداز بازار استفاده می گردد.

مسجدجامعی: خانه های باغ آذری انبار و بارانداز بازار شده است

جهت دریافت خدمات اجرای گیاهان روف گاردن با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. روف گاردن و بام سبز با بهترین قیمت و بهترین کیفیت را از ما بخواهید.

به گزارش مجله میهن 128، احمد مسجدجامعی در جلسه علنی روز سه شنبه شورای شهر تهران پس از ارائه گزارش شورایاری محله باغ آذری، بر بازدید اعضای شورای شهر تهران از منطقه 16 شهرداری تاکید نمود و با ابراز نگرانی نسبت به آسیب های اجتماعی در منطقه 16 تهران، از دریافت گزارش های متعدد و شکایات شهروندان درباره آشپزخانه های فراوری مواد مخدر صنعتی در این منطقه، گفت: در این منطقه شاهد هستیم که توسعه ملی، توسعه محلی را تحت الشعاع قرار داده است و آسیب های اجتماعی، شرایط زندگی را برای اهالی سخت نموده است.

وی با بیان این که تعداد بچه ها کار در منطقه 16 تهران قابل توجه است، گفت: تا به امروز 90 کودک کار معرفی شده اند و باید تدبیری برای عدم رشد این تعداد کودک کار در محله اندیشیده گردد.

الهام فخاری عضو شورای شهر تهران نیز موضوع معتادان متجاهر در محله باغ آذری که از سوی شورایاری این محله به عنوان ابرمشکل باغ آذری عنوان شده است را موضوعی حاکمیتی و فراتر از مسئولیت های مدیریت شهری دانست و از مسئولان دولتی و انتظامی خواست تا نسبت به ساماندهی معتادان متجاهر در محله باغ آذری اقدام نمایند.

وی وجود تنها یک مرکز پرتو برای مهارت آموزی بچه ها کار در محله باغ آذری را کافی ندانست و خواهان افزایش این مراکز توسط سازمان بهزیستی و وزارت کار، تعاون و رفاه شد.

فخاری درباره بافت فرسوده ریزدانه محله باغ آذری هشدار داد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 22 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: mh128.ir شناسه مطلب: 313

به "مسجدجامعی: خانه های باغ آذری انبار و بارانداز بازار شده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مسجدجامعی: خانه های باغ آذری انبار و بارانداز بازار شده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید