مدارس نیویورک تا خاتمه سال تحصیلی تعطیل شدند

به گزارش مجله میهن 128، شهردار نیویورک گفت که مدارس دولتی این شهر تا سرانجام سال تحصیلی بسته خواهند بود.

مدارس نیویورک تا خاتمه سال تحصیلی تعطیل شدند

به گزارش مجله میهن 128، به نقل از خبرگزاری فرانسه، بیل د بلاسیو، شهردار نیویورک با بیان اینکه سه ماه تحصیلی برای 1.1 میلیون دانش آموز به دلیل شیوع ویروس کرونا از دست خواهد رفت، بیان کرد که مدارس دولتی این شهر تا انتها سال تحصیلی بسته خواهند بود.

حدود 1800 مدرسه در این شهر سریعاً خود را از 16 مارس برای آموزش از راه دور تطبیق دادند.

شهردار نیویورک همچنین اظهار کرد: مدرسین مجبور شدند تا شیوه های جدید آموزشی را فرا بگیرند و در یک هفته سریعاً خود را مجهز نمایند.

بعد از مقاومت های اجرا شده توسط شهرداری، بیل د بلاسیو در نهایت سیستم تحصیلی را تعطیل بیان کرد و تاکید نمود فکر نمی کرد این تصمیمی باشد که حتی در یک میلیون سال آینده بگیرد.

بیل د بلاسیو با اشاره به اینکه هر کاری که انجام می دهند برای حفاظت از فرزندان، خانواده ها و یاری به انتها رنج ها و زخم هاست، اظهار کرد: گفتن اینکه نمی توانیم مدارس خود را برای بقیه سال تحصیلی بازگشایی کنیم، دردناک است اما می توانم به شما بگویم که این کار درستی است.

مدارس دولتی نیویورک از 16 مارس بسته شده بود و در ابتدا قرار بود در 20 آوریل در اسرع وقت بازگشایی گردد، اما در آن موقع شهردار نیویورک این قاعده را رد نکرد که آنها می توانند تا انتها سال تحصیلی بسته باقی بمانند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 14 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: mh128.ir شناسه مطلب: 561

به "مدارس نیویورک تا خاتمه سال تحصیلی تعطیل شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مدارس نیویورک تا خاتمه سال تحصیلی تعطیل شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید