فضای مجازی یکی از دلایل ناکامی تیم های عظیم است

به گزارش مجله میهن 128، به گزارش خبرنگاران، فراز کمالوند در برنامه موج فوتبال شبکه سهند گفت: مهدی تیکدری بندی در قراردادش داشت که اگر رضایت نامه او را در قبال دریافت مبلغ صادر نمی کردیم، می توانست به صورت یک طرفه قرارداد خود را فسخ کند و محمدرضا خانزاده هم در تاریخ پنج اسفندماه 99 رضایت نامه خود را از مدیرعامل وقت گرفته بود.

فضای مجازی یکی از دلایل ناکامی تیم های عظیم است

وی گفت: مسئله ای که وجود دارد، این است که اخبار به درستی به طرفداران منتقل نمی گردد. یکی از دلایل ناکامی تیم های عظیم فضای مجازی است. ما مسئله پنهانی نداریم و نباید دروغ بگوییم.

وی گفت: من منکر زحمات مدیران و مربیان قبلی نیستم چون آنها هم به نوبه خود زحمت کشیده اند اما ما چرا باید طوری قرارداد ببندیم که بازیکن هر وقت دلش بخواهد، بتواند نسبت به فسخ قرارداد خود اقدام کند؟ جرارد پی که، مدافع تیم بارسلونا در شروع کرونا، 50 درصد قرارداد خود را به باشگاه بخشید، اما بازیکنی که فصل گذشته 2 میلیارد قرارداد داشت، الان از ما هشت میلیارد پول می خواهد؛ ما باید چه کار کنیم؟ نگاه نکنید که یک بازیکن لوگوی تراکتور را می بوسد، ببینید در پشت صحنه چه توقعی از باشگاه دارد. بازیکنان در فضای مجازی یاشاسین تراکتور می گویند و در پشت صحنه باشگاه را تحت فشار می گذارند. من درمورد بازیکنانی که رفته اند، حرف نمی زنم.

سرمربی تیم تراکتور نام کرد: هر مربی دوست دارد بازیکنانی نظیر تیکدری را در تیمش داشته باشد اما قراردادهای ما ایراد داشتند. این چه قرارداد سه ساله ای است که 15 تبصره دارد و بازیکن در انتها سال اول به راحتی قرارداد خود را فسخ می نماید؟ در مقطع قبلی که در تراکتور بودم، حتی با جنام کرار هم به صورت مستقیم صحبت کردیم، چون مدیران برنامه ها آفت فوتبال هستند.

وی بیان داشت: در این میان تیم های صنعتی هم پول سرشار خرج می نمایند و بازیکنی که ما با او به مبلغ سه میلیارد تومان به توافق رسیده بودیم، پیشنهاد 17 میلیاردی از یک تیم شهرستانی دریافت می نماید. برنامه مان این است که با قراردادهای سه، چهار ساله بازیکنان خود را حفظ کنیم تا در انتها فصل دغدغه ای نداشته باشیم. علی فتحی، بهزاد سلامی و امیر ابراهیم زاده که جزو بازیکنان جوان ما محسوب می شوند، چیزی از بازیکنان سایر تیم ها کمتر ندارند. آنها برای فصل آینده با پیشنهاداتی روبرو خواهند شد.

وی گفت: بعلاوه با چهار، پنج بازیکن به توافقاتی رسیدیم اما شایعات در فضای مجازی بسیار است. سه روز بود که می گفتند فراز کمالوند استعفا داده است چرا باید تا این حد به فضای مجازی توجه کنیم؟ نوشته اند بازیکنی به نام سجاد بازیکن من در شاهین بوشهر بوده و حالا در راه تراکتور است با یک جستجو ساده می توان فهمید که او تا به امروز با من کار ننموده است.

سرمربی تیم تراکتور گفت: بعلاوه در یک رسانه دیگر نوشته اند که من در جمع طرفداران صحبت نموده ام و سه دقیقه بعد آن خبر را برداشته اند. من کجا صحبت کردم؟ اگر بخواهیم تمامی شایعات فضای مجازی را تکذیب کنیم، من باید به جای تمرکز بر روی بحث های فنی و آنالیزی از صبح تا شب فقط تکذیبیه صادر کنم.

وی گفت: طرفداران، صاحبان اصلی تراکتور هستند اما نباید به اخبار کذب توجه نمایند. تا به امروز جذب چهار بازیکن قطعی شده که هیچ کدام از آنها ستاره نیستند. مگر تراکتور در این چند سال اخیر با تیم های کهکشانی نتیجه گرفته است؟ خروجی تیم کهکشانی چیست؟ من در 20 سال گذشته بدون تیم نبودم. مگر در استان های دیگر سرمایه گذارانی مانند آقای زنوزی وجود ندارد؟ چه باشگاه داری نمی نمایند؟ ببینید او چقدر در منطقه آذربایجان اشتغال زایی نموده اما با این بنده کاری نموده اند که الان دلزده و دلسرد شده است.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 10 شهریور 1400 بروزرسانی: 10 شهریور 1400 گردآورنده: mh128.ir شناسه مطلب: 1383

به "فضای مجازی یکی از دلایل ناکامی تیم های عظیم است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فضای مجازی یکی از دلایل ناکامی تیم های عظیم است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید