رضاییِ پرمشغله مرد همه کاره لیگ های تکواندو

به گزارش مجله میهن 128، به گزارش خبرنگاران، محسن تمجید و مصطفی بابایی رئیس و دبیر سازمان لیگ تکواندو اواخر سال 99 و قبل از برگزاری هفته پایانی رقابتهای لیگ برتر به دلیل اتفاقات اتفاق افتاده در بازی های مرحله مقدماتی گروه دوم رقابتهای دوم و عدم حمایت فدراسیون از سمت خود استعفا دادند. استعفای که هیچ واکنشی از سوی فدراسیون در پی نداشت تا اینکه یکشنبه 26 اردیبهشت ماه و با گذشت نزدیک به 85 روز، با حکم سید محمد پولادگر سیروس رضایی به عنوان رئیس سازمان لیگ معرفی گردید.

رضاییِ پرمشغله مرد همه کاره لیگ های تکواندو

اینکه این انتخاب به منزله قبول استعفای مسئولین سابق است یک سوی داستان قرار می گیرد و اینکه فردی پر مشغله به عنوان سکاندار سازمان لیگ با آن حجم کاری بالا می گردد، سوی دیگر داستان است.

در اینکه رضایی از قهرمانان سابق، داوران با تجربه و فردی اخلاق مدار و تحصیلکرده است، بحثی نیست و مورد قبول اکثریت قریب به اتفاق جامعه تکواندو، ولی مگر در تکواندو قحط رجال است که عضو هیأت رئیسه، عضو و سخنگوی کمیته فنی و مهمتر از آن یکی از مدیران بیمه ای کشور باید چنین مسئولیت سنگینی را قبول کند.

اگر رضایی از مسئولیت بیمه ای خود بازنشسته شده که بکاری گیری بازنشسته ها طبق قانون تخلف است. کما اینکه دو سال قبل محمد کرمی با همین قانون جای خود را به تمجید داد. اگر هم هنوز در مسئولیت خود فعالیت می نماید که بازهم به دلیل قانون دو شغله ها، منع بکارگیری داشته است. حتی اگر قانون دو شغله ها برای مسئولین سازمان لیگ مصداق پیدا نکند، بازهم نمی توان بکاری گیری فردی پر مشغله را برای یکی از سمت های مهم فدراسیون توجیه کند.

خوشبختانه تکواندو افراد جوان، تحصیلکرده و مدیر کم ندارد که بتوانند چنین مسئولیتی ها بدون دغدغه به پایان برسانند. ولی متأسفانه مدیریت بسته در تکواندو سالهاست که اجازه ورود افراد جدید را نمی دهد و همین چند نفری که در داخل فدراسیون مسئولیت دارند با تدبیر آقای رئیس همه کارها را به اتفاق انجام دهند.

اینکه چرا برخلاف بعضی فدراسیون ها، در تکواندو به جوانان برای مدیریت در بخش ها و کمیته های مختلف اعتماد نمی گردد، بحثی قدیمی است، ولی حداقل می شد به مردان با تجربه دیگرکه حداقل مشغله کمتری داشته باشد، اعتماد کرد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 6 تیر 1400 بروزرسانی: 6 تیر 1400 گردآورنده: mh128.ir شناسه مطلب: 1279

به "رضاییِ پرمشغله مرد همه کاره لیگ های تکواندو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رضاییِ پرمشغله مرد همه کاره لیگ های تکواندو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید