رشت، انفجار مواد محترقه در آپارتمان مسکونی و مصدومیت شدید جوان 30 ساله رشتی

به گزارش مجله میهن 128، معاون عملیات سازمان آتش نشانی رشت با اشاره به وقوع انفجار مواد محترقه در یک آپارتمان مسکونی گفت: جوان 30 ساله رشتی بر اثر انفجار مواد محترقه به شدت مصدوم و روانه بیمارستان شد.

رشت، انفجار مواد محترقه در آپارتمان مسکونی و مصدومیت شدید جوان 30 ساله رشتی

جهت دریافت خدمات بازسازی منازل مسکونی با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. از طراحی پلن بازسازی تا اجرای جز به جز بازسازی منزل، ویلا و ساختمان اداری تخصص ماست.

شهرام مؤمنی در گفت و گو با خبرنگار خبرنگاران در رشت گفت: در چند روز اخیر دومین حادثه انفجار بر اثر مواد محترقه در شهر رشت رخ داد که در پی وقوع آن یک جوان 30 ساله از ناحیه سر و صورت خود به شدت مصدوم و روانه بیمارستان شد.

معاون عملیات سازمان آتش نشانی رشت توضیح داد: ساعت 12: 59 دقیقه روز دوشنبه 21 اسفند با تماس شهروندان مبنی بر اعلام آتش سوزی در یکی از آپارتمان های شهر رشت واقع در خیابان شهید نظری تیم عملیات سازمان آتش نشانی با 32 نفر به محل اعزام شد.

مؤمنی با اشاره به اعزام 4 دستگاه خودروی آتش نشانی به محل مورد نظر اضافه کرد: نیروهای عملیات سریع سازمان آتش نشانی در بدو ورود به محل حادثه با آتش سوزی در طبقه دوم ساختمان مورد نظر روبرو شدند و به سرعت عملیات اطفای حریق را شروع کردند.

وی اقدام به ساخت مواد محترقه را دلیل اصلی حادثه خواند و بیان دا شت: فرد مورد نظر که یک جوان 30 است اقدام به جانمایی مواد ساخت اکلیل سرنج در داخل کمد اتاق خود نموده بود که بر اثر برخورد مواد با زمین، انفجاری در ساختمان به وقوع پیوست.

معاون عملیات سازمان آتش نشانی رشت مطرح نمود: جوان 30 ساله این حادثه که به جهت انفجار از ناحیه سر و صورت به شدت مورد آسیب جدی و سوختگی شدید قرار گرفته بود با همکاری سازمان اورژانس به بیمارستان سوانح و سوختگی شهر رشت انتقال داده شد.

مؤمنی تهیه و ساخت انواع وسایل محترقه داخل منزل را به شدت خطرآفرین خواند و اضافه کرد: شهروندان باید نسبت به هشدارهای اعلام شده توسط آتش نشانی، اورژانس، رسانه ها و سایر نهادهای مرتبط هوشیاری بیشتری به خرج دهند و از این گونه اقدامات خودداری نمایند.

ش

منبع: تسنیم
انتشار: 21 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 30 شهریور 1400 گردآورنده: mh128.ir شناسه مطلب: 506

به "رشت، انفجار مواد محترقه در آپارتمان مسکونی و مصدومیت شدید جوان 30 ساله رشتی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رشت، انفجار مواد محترقه در آپارتمان مسکونی و مصدومیت شدید جوان 30 ساله رشتی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید