حبیب کاشانی: فرصت خدمت کوتاه است؛ این نعمت گرانبها را غنیمت بدانیم

به گزارش مجله میهن 128، خبرگزاری خبرنگاران- ملاقات مردمی حبیب کاشانی عضو شورای اسلامی شهر تهران و شهردار منطقه13 با شهروندان با رعایت پروتکل های بهداشتی در ساختمان مرکزی شهرداری منطقه13 برگزار گردید.

حبیب کاشانی: فرصت خدمت کوتاه است؛ این نعمت گرانبها را غنیمت بدانیم

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه13، دکتر حبیب کاشانی عضو کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر تهران در نشست با مدیران شهری منطقه13 با تأکید بر اینکه فرصت خدمت به مردم کوتاه است و از هر لحظه برای برطرف مسائل مردم باید بهره برد، گفت: فرصت خدمت گزاری کوتاه است و از این فرصتی که به امانت بر دوش مان گذاشته شده در جهت پرداختن به مسائل اصلی مردم و خدمت به آنان استفاده کنیم و در این راستا از هیچ کوششی دریغ نکنیم.

او بعلاوه در جلسه ملاقات مردمی با شهروندان، حل مسائل مردم را مهمترین هدف ملاقات مردمی مطرح نمود و اضافه کرد: ملاقات های مردمی موثرترین راه شناسایی مطالبات شهروندان است چرا که از این طریق ضمن احترام و تکریم ارباب رجوع، می توان در پاسخگویی به مطالبات سرعت عمل بیش تری داشت.

او توضیح داد: بدون تردید حضور شهروندان در این جلسات و طرح بدون واسطه مسائل و مسائل باعث افزایش اعتماد به مجموعه مدیریت شهری می گردد.

محمدهادی علی احمدی شهردار منطقه13 نیز با اشاره به دغدغه مندی مجموعه شهرداری منطقه در برطرف معضلات شهری و رسیدگی به درخواست های مردمی یادآور شد: این ملاقات های مردمی ، علاوه بر آگاهی و آنالیز درخواست ها و مسائل، می تواند در برنامه ریزی صحیح و جلب رضایتمندی شهروندان نیز موثر باشد.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 24 بهمن 1400 بروزرسانی: 24 بهمن 1400 گردآورنده: mh128.ir شناسه مطلب: 1564

به "حبیب کاشانی: فرصت خدمت کوتاه است؛ این نعمت گرانبها را غنیمت بدانیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حبیب کاشانی: فرصت خدمت کوتاه است؛ این نعمت گرانبها را غنیمت بدانیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید