جزییات مرحله دوم ثبت نام طرح اقدام ملی مسکن در قزوین

به گزارش مجله میهن 128، مدیرکل راه و شهرسازی استان قزوین از شروع ثبت نام مرحله دوم طرح اقدام ملی مسکن از فردا /19 اسفند/ در شهرهای بویین زهرا و محمدیه اطلاع داد.

جزییات مرحله دوم ثبت نام طرح اقدام ملی مسکن در قزوین

جهت دریافت خدمات هزینه ساخت آلاچیق فلزی با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات طراحی و اجرای آلاچیق های مختلف را به ما بسپارید.

به گزارش مجله میهن 128 ابراهیم مبارک قدم روز یکشنبه گفت: متقاضیان گروه دوم ثبت نام طرح اقدام ملی مسکن در شهرهای دارای ظرفیت ثبت نام این استان، یعنی بویین زهرا و محمدیه می توانند از ساعت 10 صبح روز دوشنبه /فردا/ تا ساعت 24 روز سه شنبه، 20 اسفندماه جاری با مراجعه به سامانه tem.mrud.ir نسبت به ثبت نام در این طرح اقدام نمایند.

وی اضافه نمود: تمامی متقاضیان ثبت نام در مرحله دوم طرح اقدام ملی مسکن می توانند در زمان مشخص شده با مراجعه به سامانه و بدون هیچ محدودیت زمانی ثبت نام و از مراجعه حضوری به این اداره کل به علت احتمال شیوع ویروس کرونا نیز خودداری نمایند.

دبیر شورای مسکن استان قزوین یادآور شد: پس از انتها مهلت ثبت نام و پالایش متقاضیان براساس شرایط استفاده از طرح، متقاضیان نهایی با لحاظ بعضی شاخص ها از جمله تعداد افراد تحت تکفل، سن سرپرست خانوار و مدت زمان ازدواج اولویت بندی و انتخاب می شوند.

به گفته مبارک قدم، افرادی که در مرحله نخست ثبت نام نموده و به عنوان متقاضی اولیه پیامک احراز شرایط را دریافت نموده باشند اگر در مدت زمان اعلام شده انصراف خود را در سامانه ثبت نموده باشند، می توانند در این مرحله نیز ثبت نام نمایند.

مدیرکل راه و شهرسازی استان قزوین تاکید نمود: متقاضیان که نسبت به عدم احزار شرایط در مرحله نخست ثبت نام، اعتراض نموده و حائز شرایط تشخیص داده شوند، نیازی به ثبت نام دوباره نداشته و در فرایند قبلی ثبت نام طرح اقدام ملی مسکن قرار می گیرند.

وی اضافه نمود: شهرهایی که در مرحله نخست و دوم در لیست ثبت نام نبوده اند در صورت تامین زمین در مراحل بعدی ثبت نام در آنها نیز به انجام خواهد رسید و در شهرهایی که از مرحله اول ریزش ثبت نام بوده و ظرفیت خالی ایجاد شده باشد، پس از اطلاع رسانی ثبت نام انجام خواهد شد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 26 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: mh128.ir شناسه مطلب: 405

به "جزییات مرحله دوم ثبت نام طرح اقدام ملی مسکن در قزوین" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جزییات مرحله دوم ثبت نام طرح اقدام ملی مسکن در قزوین"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید