برای اولین بار در تاریخ کشتی ایران؛ دو ایرانی به عنوان یاری مدرس داوری اتحادیه جهانی کشتی انتخاب شدند

به گزارش مجله میهن 128، اتحادیه جهانی کشتی طی ایمیلی به فدراسیون کشتی بیان کرد: محمد مصلایی پور داور المپیکی و S1 و رئیس کمیسون داوران کشتی و نیما صادقی داور درجه S1 کشورمان به عنوان یاری مدرس داوری این اتحادیه انتخاب شدند.

برای اولین بار در تاریخ کشتی ایران؛ دو ایرانی به عنوان یاری مدرس داوری اتحادیه جهانی کشتی انتخاب شدند

به گزارش خبرنگاران، در حالی که چندین سال بود، خلاء نماینده داوری کشتی ایران در اتحادیه دنیای حس می شد، با پیگیری های به عمل آمده محمد مصلایی پور داور المپیکی و S1 و رئیس کمیسون داوران کشتی و نیما صادقی داور درجه S1 کشورمان به عنوان یاری مدرس داوری این اتحادیه انتخاب شد.

پیش از این به صورت رسمی تنها مرحوم مهدی خالدی به عنوان مدرس داوری در اتحادیه دنیای کشتی (فیلا) فعالیت می کرد و پس از آن، نمایندگان کشورمان به صورت رسمی به عنوان مدرس یا یاری مدرس انتخاب نشده بودند.

بی شک انتخاب دو نماینده از داوری کشورمان به عنوان یاری مدرس نوید روزهای خوبی را برای داوری ایران در کشتی دنیا خواهد داد.

فدراسیون کشتی در برنامه دارد تا با حمایت از داوران جوان و مستعد، نسبت به کسب کرسی و جایگاه در کمیسیون داوران اتحادیه دنیای کشتی اقدام نماید که انتخاب این داور کشورمان حاصل کوشش های فدراسیون کشتی و رایزنی با مسئولان مربوطه در این اتحادیه بوده است.

بی شک هدف بعدی فدراسیون کشتی ارتقاء داوران کشتی کشورمان از درجه یاری مدرسی به درجه مدرسی داوری در اتحادیه دنیای کشتی خواهد بود.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 17 اسفند 1400 بروزرسانی: 17 اسفند 1400 گردآورنده: mh128.ir شناسه مطلب: 1588

به "برای اولین بار در تاریخ کشتی ایران؛ دو ایرانی به عنوان یاری مدرس داوری اتحادیه جهانی کشتی انتخاب شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برای اولین بار در تاریخ کشتی ایران؛ دو ایرانی به عنوان یاری مدرس داوری اتحادیه جهانی کشتی انتخاب شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید