اولین ویدئو از بنزین 3 هزار تومانی در راس ساعت 12 شب ، کرایه اتوبوس های مسافربری هم دوباره زیاد می گردد؟

به گزارش مجله میهن 128، تابلوی قیمت بنزین بر اساس ویدئویی که خبرگزاری صدا و سیما از پمپ بنزینی در تهران منتشرنموده، تغییر نموده است.

اولین ویدئو از بنزین 3 هزار تومانی در راس ساعت 12 شب ، کرایه اتوبوس های مسافربری هم دوباره زیاد می گردد؟

مجله میهن 128 - شرکت ملی پخش فراورده های نفتی ایران شروع سهمیه بندی بنزین و قیمت های جدید را اعلام نمود و بر این اساس ضمن اعلام سهمیه ها نرخ بنزین سهمیه ای 1500 تومان و بنزین آزاد سه هزار تومان اعلام شد. در این اطلاعیه وعده داده شده است که برای تاکسی های بین شهری تمهیداتی اتخاذ شده است.

جدا از اینکه این تمهیدات مانع افزایش قیمت کرایه های بین شهری برای دومین بار در امسال خواهد شد یا خیر اما مسلما با افزایش قیمت بنزین آزاد هزینه سفرهای مردم با خودروهای شخصی افزایش قابل توجهی خواهد داشت.

تغییر قیمت و مشخص سهمیه برای آن فقط برای بنزین است و در خصوص سوخت های دیگر نظیر نظیر گازوییل و گاز هیچ تغییری صورت نگرفته و با قیمت قبلی و به همان نحوه پیشین توزیع می گردد. بنابراین می توان امیدوار بود کرایه اتوبوس های بین شهری برای مسافران تغییر نخواهد کرد.

سفر ارزان یکی از شعارهای سازمان میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی بوده است اما چه قبل از تبدیل به وزارت و چه پس از آن در حد شعار باقی مانده است. وزارت میراث فرهنگی که بخش اعظم هزینه سفر را برعهده ندارد چگونه می تواند به مردم چنین وعده ای دهد جای سوال است. و البته در چنین شرایطی می توان از مسئولان گردشگری این وزارتخانه سئوال کرد که از سفر ارزان چه خبر؟

+ در این زمینه بیشتر بخوانید: بنزین گران شد؛ جزئیات نرخ های جدید بنزین | کرایه مسافربرهای بین شهری دوباره گران می گردد؟

اولین ویدئو از تغییر قیمت بنزین را در زیر ببینید. این ویدئو نشان می دهد تابلوهای قیمت بنزین راس ساعت 24 امروز تغییر نموده است.

مرورگر شما از ویدئو پشتیبانی نمی کند.

فایل آن را از اینجا دانلود کنید: video/mp4

منبع: چمدان
انتشار: 17 دی 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: mh128.ir شناسه مطلب: 227

به "اولین ویدئو از بنزین 3 هزار تومانی در راس ساعت 12 شب ، کرایه اتوبوس های مسافربری هم دوباره زیاد می گردد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اولین ویدئو از بنزین 3 هزار تومانی در راس ساعت 12 شب ، کرایه اتوبوس های مسافربری هم دوباره زیاد می گردد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید