اولویت دولت واگذاری تیم های فوتبال استقلال و پرسپولیس است

به گزارش مجله میهن 128 و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، جلسه گزارش فرایند واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس با حضور اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور، مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان، دژپسند وزیر اقتصاد، جهرمی وزیر ارتباطات، شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و روسای سازمان های خصوصی سازی و بورس در دفتر معاون اول برگزار گردید.

اولویت دولت واگذاری تیم های فوتبال استقلال و پرسپولیس است

معاون اول رییس جمهور با قابل قبول خواندن کوشش های وزارت ورزش و جوانان و سازمان های خصوصی سازی و بورس برای واگذاری دو شرکت استقلال و پرسپولیس گفت: سیاست دولت و شخص آقای دکتر روحانی رییس جمهور واگذاری هر چه سریعتر شرکت های دولتی و از جمله این دو باشگاه است.

جهانگیری گفت: رضایت هوادران پر شمار استقلال و پرسپولیس و مردم باید مد نظر باشد و البته وزیر ورزش و جوانان به این مورد توجه زیادی دارد و مایه خرسندی است.

معاون اول رئیس جمهور اضافه کرد: امیدوارم با خصوصی شدن دو باشگاه استقلال و پرسپولیس شاهد رشد بیشتر فوتبال باشگاهی و در نهایت ارتقای کیفیت بازیهای تیم ملی فوتبال ایران باشیم.

جهانگیری گفت: وزارت ورزش و جوانان با سازمان های بورس و خصوصی سازی در اجرای قانون خصوصی سازی برای واگذاری این دوباشگاه همکاری خوبی دارند.

معاون اول رئیس جمهور گفت: واگذاری هر چه سریعتر دو باشگاه فرهنگی ورزشی استقلال و پرسپولیس مورد تاکید دولت است و امیدوارم به زودی و با طی مراحل کارشناسی و فنی این اتفاق خوب بیفتد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 12 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: mh128.ir شناسه مطلب: 371

به "اولویت دولت واگذاری تیم های فوتبال استقلال و پرسپولیس است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اولویت دولت واگذاری تیم های فوتبال استقلال و پرسپولیس است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید