آلمان در حال کوشش برای بازگشایی مرزهای خود بر روی 31 کشور اروپایی

به گزارش مجله میهن 128، مقامات آلمانی در حال حاضر کوشش می نمایند که ممنوعیت های سفر را برای 31 کشور اروپایی بردارند.

آلمان در حال کوشش برای بازگشایی مرزهای خود بر روی 31 کشور اروپایی

با تور آلمان از دیدنی ترین کشور اروپایی بازدید کنید و از شهرهای برلین، هانوفرو، فرانکفورت و مونیخ دیدن کنید.

خبرنگاران - آنگلا مرکل، صدراعظم آلمان، در حال مذاکره با فرمانداران ایالت های مختلف آلمان در خصوص دستورالعمل های جدید بهداشت و ایمنی است، زیرا این کشور آماده می گردد تا محدودیت های سفر را برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا تصویب شده بود، کاهش دهد.

مرکل همچنین به مقامات هشدار می دهد هنگام تدوین برنامه ها و استفاده از پروتکل های معمول پذیرفته شده در سراسر دنیا، احتیاط نمایند تا از موج دوم عفونت های مرتبط با شیوع ویروس کرونا جلوگیری گردد.

دولت آلمان چهارشنبه کار خود را با برنامه ای برای اجازه سفر به 26 کشور دیگر اتحادیه اروپا و انگلیس و همچنین چهار کشور غیر اتحادیه اروپا شامل ایسلند، لیختن اشتاین، نروژ و سوئیس شروع کرد.

هر کشوری رویکردهای متفاوتی در قرنطینه های مرتبط با ویروس داشته است و این باعث نگرانی مقاماتی همچون مارکوس سودر، فرماندار باواریا، مبنی بر این که این کشور خیلی سریع در حال بازگشایی مرزهاست، شده است.

سودر گفت: ما در ایتالیا، اسپانیا و فرانسه تعداد ابتلای کاملاً متفاوتی در مقایسه با آلمان داریم، بنابراین من از دولت فدرال می خواهم که با دقت در خصوص این طرح فکر کند.

گزارش های محلی نیز وجود دارد که ادعا می نمایند مرکل با فشار فرمانداران ایالتی روبرو شده است تا تاریخ اتمام طرح فاصله گذاری اجتماعی را از 5 ژوئیه به 29 ژوئن تغییر دهد. مقامات دولتی اظهار نظری در این مورد نکردند.

منبع : travel pulse

منبع: چمدان
انتشار: 17 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: mh128.ir شناسه مطلب: 631

به "آلمان در حال کوشش برای بازگشایی مرزهای خود بر روی 31 کشور اروپایی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آلمان در حال کوشش برای بازگشایی مرزهای خود بر روی 31 کشور اروپایی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید