کیهان: در حمله بنزینی اگر رئیسی نبود، فاجعه می شد

به گزارش مجله میهن 128، کیهان نوشت: اگر رئیسی رئیس جمهور نبود هرگز در 100 روز 9 سفر استانی انجام نمی شد و محرومین خوزستانی و سیستانی و خراسان جنوبی نمی توانستند بی واسطه گلایه ها و درددل هایشان را با رئیس جمهور در میان بگذارند.

کیهان: در حمله بنزینی اگر رئیسی نبود، فاجعه می شد

عشایر کهگیلویه و بویراحمد و ایلات سمنانی پیروز نمی شدند شخص اول اجرایی کشور را بدون هیچ دغدغه ای در چادرشان ببینند و خواسته هایشان را با او در میان بگذارند. ملوانان و صیادان بوشهری فرصتی نداشتند تا از نزدیک مشکلاتشان از جمله قطع شدن پیاپی سامانه ها، پیاده نشدن مناسب دولت الکترونیک در اسکله و نداشتن بیمه را با رئیس جمهور مطرح نمایند. کارگران و کشاورزان اردبیلی نمی توانستند از کندی پیشرفت در طرح بزرگ کشت و صنعت مغان که در دولت قبل به ثمن بخس واگذار شده بود بگویند و خواهان استفاده از ظرفیت های بلااستفاده منطقه شوند.

اگر مدیریت پشت میزنشینی در این دولت استمرار داشت به احتمال قوی در ماجرای حمله سایبری سه هفته پیش به سامانه سوخت، کشور دچار فاجعه و بلوایی می شد که نتایجش نامعلوم بود.

در حالی که مدیریت میدانی دولت سیزدهم سبب شد این حمله در همان ساعات اولیه از دستیابی به اهدافش ناکام مانده و جریان سوخت رسانی پس از مدت کوتاهی به فرایند عادی اش بازگردد. در این حادثه هم نقش رئیسی و مدیریت میدانی او همانند حضور سرزده در وزارت نفت و مشاهده از نزدیک مدیریت امور و نیز حضور بی واسطه در یکی از جایگاه های سوخت تهران و تبادل نظر با مردم تأثیر بسزایی در آرامش بخشی به جامعه داشت و افکار عمومی دیدند مسئول ارشد مملکت چقدر ساده و بی ریا در میانشان می آید و دغدغه برطرف مشکل را دارد.

منبع: فرارو
انتشار: 27 آذر 1400 بروزرسانی: 27 آذر 1400 گردآورنده: mh128.ir شناسه مطلب: 1498

به "کیهان: در حمله بنزینی اگر رئیسی نبود، فاجعه می شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کیهان: در حمله بنزینی اگر رئیسی نبود، فاجعه می شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید