کاهش 66 درصدی هزینه استفاده از اینترنت دانشگاه الزهرا(س)

به گزارش مجله میهن 128، هزینه استفاده از اینترنت برای سامانه های آموزش مجازی دانشگاه الزهرا(س)، به منظور تسهیل دسترسی دانشجویان، 66درصد کاهش یافت.

کاهش 66 درصدی هزینه استفاده از اینترنت دانشگاه الزهرا(س)

به گزارش ، پس از شیوع ویروس کرونا و الزام به تعلیق کلاس های حضوری به دلیل رعایت الزامات بهداشتی، دانشگاه از هفته دوم اسفندماه اقدام به تعریف کلیه 786 استاد، 8555 دانشجو و 2249 درس ارائه شده در نیم سال جاری در سامانه آموزش الکترونیک (lms) و کلاس های آموزش همزمان کرده است.

بر همین اساس حدود 35% از اساتید شیوه آموزش در قالب کلاس آنلاین همزمان را انتخاب کردند و 65% دیگر نیز از سامانه lms برای این منظور استفاده می کنند.

در این طرح که با استقبال گسترده اساتید و دانشجویان روبه رو شده است اساتید، کلاس های خود را همانند قبل با انسجام و بر اساس روال آموزشی دنبال کرده اند.

علی رغم اقدامات اجرا شده تا به امروز، این دانشگاه همواره نیز سعی در به کارگیری تدابیر بیشتر جهت بهبود و تسهیل فرایند آموزش مجازی برای دانشجویان و اساتید دارد.

بر همین اساس، با پیگیری های مدیریت فناوری اطلاعات و ارتباطات دانشگاه الزهرا (س) و مذاکرات اجرا شده با شرکت ایرانسل، هزینه استفاده از اینترنت برای سامانه های آموزش مجازی دانشگاه و همچنین اپلیکیشن طوبی تل، از این پس برای کلیه کاربران اعم از اساتید و دانشجویان به یک سوم تخفیف یافته است.

گفتنی است، این تخفیف به شکل اتوماتیک و با اتصال به ip دانشگاه صورت می گیرد و نیازمند اقدام خاصی از سوی اساتید و دانشجویان نیست.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 3 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: mh128.ir شناسه مطلب: 539

به "کاهش 66 درصدی هزینه استفاده از اینترنت دانشگاه الزهرا(س)" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کاهش 66 درصدی هزینه استفاده از اینترنت دانشگاه الزهرا(س)"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید