نمایشگاه عکس ایران زیبا امروز در روسیه افتتاح می گردد

به گزارش مجله میهن 128، نمایشگاه عکسی به نام ایران زیبا از امروز در موزه عکس روس افتتاح می گردد. این نمایشگاه تا 22 سپتامبر برپا خواهد بود.

نمایشگاه عکس ایران زیبا امروز در روسیه افتتاح می گردد

خبرگزاری مهر: نمایشگاه عکس ایران زیبا از امروز، 15 سپتامبر 2019 در موزه عکس روس افتتاح می گردد. این نمایشگاه تا 22 سپتامبر ادامه خواهد داشت. عکس های ارائه شده در این نمایشگاه مناظر تاریخی، معماری و طبیعت اسرار آمیز ایران را برای مخاطبان روایت می نمایند.

در این نمایشگاه حدود 40 اثر هنرمندان عکاس معاصر ایرانی نظیر سید علی میرعمادی، محمد رضا مومنی، حمید هاشمی، ابراهیم صافی و… به نمایش گذاشته می شوند. قله های پوشیده از برف شمال ایران، مناظر شب تهران از ارتفاع پرنده ای، مقبره های شاعران کبیر کلاسیک فارسی در این عکس ها نقش بسته اند. ایران یکی از باستانی ترین کشورهای دنیا با تاریخ و سنت های فرهنگی غنی است.

این نمایشگاه با حمایت رایزنی فرهنگی وابسته به سفارت ایران در روسیه و همچنین با حضور سازمان اجتماعی منطقه ای نیژگورود کنگره اقوام ایرانی زبان برگزار می گردد. این سازمان در زمینه حفظ و اشاعه میراث فرهنگی و تاریخی در منطقه و توسعه همکاری انسانی بین روسیه و ایران فعالیت می نماید. همچنین یکی از برنامه های جنبی این نمایشگاه برگزاری کارگاه های آموزش زبان فارسی است.

منبع: توریسم آنلاین
انتشار: 24 مهر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: mh128.ir شناسه مطلب: 19

به "نمایشگاه عکس ایران زیبا امروز در روسیه افتتاح می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نمایشگاه عکس ایران زیبا امروز در روسیه افتتاح می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید