نخستین مرگ کرونایی در الجزایر، به اروپا سفر نکنید

به گزارش مجله میهن 128، الجزایری ها به دلیل شیوع بیماری کرونا در کشورشان خواستار لغو سفر به اروپائیان به الجزایر شدند.

نخستین مرگ کرونایی در الجزایر، به اروپا سفر نکنید

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران به نقل از روزنامه الجزایری الخبر الیومی، انتشار ویروس کرونا در الجزایر اولین قربانی را در این کشور گرفت و افراد جدیدی در دو استان الجزایر مبتلا به این ویروس شدند و براساس اطلاعیه وزارت بهداشت این کشور 24 الجزایری به دلیل ابتلا به ویروس کرونا درمراکز درمانی بستری هستند.

سرعت شیوع کرونا در اروپا به ویژه ایتالیا مردم الجزایر را به شدت نگران کرده چرا که این ویروس از طریق مسافران اروپایی در الجزایر منتشر شده است.

الجزایری ها در شبکه های اجتماعی خود از دولتمردان کشوشان خواسته اند، تدابیر سختگیرانه تری را درخصوص ورود مسافران اروپایی به الجزایر اعمال و حتی ورود آنان را به مدت یکماه متوقف کنند.

مردم الجزایر مسافرت بین کشورخود و اروپا را خطر واقعی برای سلامتی الجزایری ها دانستند و از مقامات الجزیره خواستند به منظور جلوگیری از شیوع بیماری کرونا این سفرها را ممنوع کنند.

درهمین حال، شرکت هواپیمایی الجزایر با انتشار بیانیه ای گفت: تمام پروازهای این شرکت به مقصد ایتالیا از یکشنبه هفته آینده (25 اسفند ماه) به صورت موقت به حالت تعلیق در می آید.

به گزارش خبرگزاری رسمی الجزایر، این اقدام شرکت هواپیمایی الجزایر درچارچوب تدابیر اتخاذ شده از سوی دولت ایتالیا برای کنترل شیوع بیماری کرونا اجرا شده است.

اکنون 15 میلیون ایتالیایی به دلیل شیوع ویروس کرونا در قرنطینه بهداشتی دراین کشور به سر می برند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 11 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: mh128.ir شناسه مطلب: 481

به "نخستین مرگ کرونایی در الجزایر، به اروپا سفر نکنید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نخستین مرگ کرونایی در الجزایر، به اروپا سفر نکنید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید