مقاله: دیزنی لند پاریس (فرانسه)

به گزارش مجله میهن 128، بخش های اصلی این مجموعه بزرگ شامل دو شهربازی اصلی و یک مجموعه خرید و سرگرمی با نام دهکده دیزنی هستند. پارک دیزنی لند اصلی ترین و محبوب ترین بخش کل پارک است. مسافران تور فرانسه می توانند همان قلمرو جادویی آشنا با تمام جاذبه ها، مکان ها وسواری هایی که انتظار دارند را در اینجا ببینند؛ سواری هایی که تمام گروه های سنی از بچه های کوچک تا بزرگسالان را راضی نگه خواهند داشت. مانند همتایان آمریکاییش، در اینجا هم پارک به بخش ها (یا همان سرزمین های) مختلف تقسیم شده است: مِین استریت آمریکا، فانتزی لند، ادونچرلند، فرانتیرلند و دیسکاوری لند.

مقاله: دیزنی لند پاریس (فرانسه)

پارک استودیوی والت دیزنی دیگر پارک اصلی مجموعه بزرگ دیزنی لند پاریس است. دنیای سینما و تلویزیون، تم اصلی این پارک است. دهکده دیزنی منزلگاه یک سینمای آیمکس، چند ده رستوران، کافه و سینما و سالن های بازی های کامپیوتری و یک محوطه دائمی برای نمایش وایلد وست بوفالو بیل است. مسافران تور فرانسه علاقه مند به دنیای دیزنی، این فرصت بی نظیر را دارند که در یکی از چندین هتل و اقامتگاهی که در داخل یا در نزدیکی دیزنی لند پاریس قرار گرفته اند اقامت کنند و به جاذبه های پارک به راحتی دسترسی داشته باشند.

بلیت دیزنی لند پاریس انواع مختلفی دارد. بسته به تعداد روزهای اعتبار بلیت (1، 2، 3 یا 4 روزه) و همچنین بخش هایی که تمایل دارید از آن ها دیدن کنید (پارک اصلی یا پارک استودیوی والت دیزنی) قیمت ها متفاوت خواهند بود. در ضمن توجه داشته باشید که قیمت بلیت دیزنی لند در روزهای کاری هفته در ارزان ترین حالتش خواهد بود. بلیت های روزهای کاری هفته (MINI) برای بزرگسالان 56 یورو و برای بچه های بین 3 تا 11 سال 51 یورو قیمت دارد. این بلیت برای بازدید از یک پارک در مدت یک روز معتبر است. بلیت یک روزه هر دو پارک به ترتیب 76 و 71 یورو برای بزرگسالان و بچه ها قیمت دارد. قیمت بلیت های چند روزه هم از حدود 60 یورو (اعتبار چهار روزه) شروع می شود. برای اطلاع از قیمت های دقیق و خرید بلیت ها بسته به شرایط و برنامه سفرتان در تور فرانسه می توانید به وبسایت رسمی پارک مراجعه کنید.

منبع مقاله: دیزنی لند پاریس (فرانسه)

انتشار: 11 بهمن 1400 بروزرسانی: 11 بهمن 1400 گردآورنده: mh128.ir شناسه مطلب: 1549

به "مقاله: دیزنی لند پاریس (فرانسه)" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاله: دیزنی لند پاریس (فرانسه)"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید