مقاله: جواهرات تایلندی

به گزارش مجله میهن 128، طلاهای زینتی و جواهرات تایلندی در این کشور با قیمت مناسبی برای فروش دارند. زیرا هزینه های کار در تایلند بسیار پایین هستند. طلای تایلند معمولاً در یاووارات (Yaowarat) محله چینی ها در بانکوک خرید و فروش می گردد، در این مکان چندین طلافروشی به ترتیب در کنار بلوار اصلی قرار دارند. قیمت ها براساس بات وزنی و کیفیت ساختی که برای آن قلم طلا لازم است تعیین می کنند.

مقاله: جواهرات تایلندی

کشور تایلند صادرکننده سنگ های قیمتی می باشد و بانکوک تبدیل به یکی از مراکز عمده تراشیدن سنگ های قیمتی جهان می باشد. کسانی که درباره سنگ های قیمتی تایلندی مطلع هستند هم با احتیاط و با دانش کامل در تور تایلند این کار را می کنند. این کشور فرصت های عالی برای خرید سنگ های قیمتی با کیفیت دارد. سنگ های قیمتی که می توانید معامله خوبی با خرید آنها انجام بدهید. یاقوت کبود، یاقوت سرخ، و جید یا همان یاقوت سبز از جواهراتی هستند که می توانید خریداری نمایید. تجربه کمی در زمینه کیفیت و برش الماس دارند باید احتیاط نمایند. برای اینکه فریب نخورید فقط از فروشندگان معتبری که اسامی شان در فهرست Jewel Fest Club یا انجمن تاجران سنگ های قیمتی و جواهرات تایلند (TGITA) ثبت شده است.

بیشتر طلافروشی های کشور تایلند در مناطق چینی قرار گرفته است و بزرگترین آنها، یاووارات(Yaowarat) در بانکوک می باشد. طلای تایلند به خاطر درجه خلوص آن، خیلی زرد می باشد و جواهرات تایلندی ارزان می باشند چرا که هزینه کار در تایلند بسیار پایین می باشد و اجرت ساخت جواهرات زیاد نمی باشد. فروشگاه های بزرگ و جواهر فروشی های بی تردید امن ترین مکان برای خرید جواهرات تایلندی هستند. اگر از مغازه های کوچکتر و یا بنا به توصیه یک دوست جدید یا راننده توک توک از جایی خرید نمایید، بدانید که تعداد زیادی کلاهبردار به فروش جواهرات و سنگ های قیمتی در این کشور می پردازند.

منبع مقاله: جواهرات تایلندی

انتشار: 10 بهمن 1400 بروزرسانی: 10 بهمن 1400 گردآورنده: mh128.ir شناسه مطلب: 1547

به "مقاله: جواهرات تایلندی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاله: جواهرات تایلندی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید