معمای تست تیزبینی؛ آیا می توانید مرغ دریایی پنهان شده را در 10 ثانیه پیدا کنید؟

به گزارش مجله میهن 128، معمای تست تیزبینی: تنها 10 ثانیه وقت دارید که مرغ دریایی را پیدا کنید.

معمای تست تیزبینی؛ آیا می توانید مرغ دریایی پنهان شده را در 10 ثانیه پیدا کنید؟

خبرنگاران | دراین مطلب قصد داریم علاوه بر طرح یک معما شما را با نکات جالب در خصوص مرغ های دریایی آشنا کنیم.

به گزارش خبرنگاران ؛ به تصویر به دقت نگاه کنید. تنها 10 ثانیه وقت دارید که مرغ دریایی را پیدا کنید. در این فاصله نکاتی جالب از ویژگی های مرغ دریایی برایتان می گوییم:

آیا تا به حال به این فکر نموده اید که خداوند متعال چگونه همه ما را به گونه ای متفاوت و در عین حال بسیار زیبا آفریده است. خداوند برای خلق هر یک از ما به گونه ای متفاوت خلاقیت به خرج داده است، با این حال همه ما نه تنها منحصر به فرد بلکه به شیوه خود زیبا هستیم. یکی از این مخلوقات زیبای خلق شده به وسیله خداوند، مرغ دریایی است.

نکته جالب توجه 1:

مرغ های دریایی را می توان در هر جایی از کره زمین یافت. آیا می توانید خود را در قطب جنوب تصور کنید؟ بدن انسان برای این آب و هوا مناسب نیست، اما مرغ های دریایی می توانند سرمای آنجا را تحمل نمایند. آن ها حتی در سخت ترین شرایط آب و هوایی که حتی انسان هم نمی تواند آن را تحمل کند، می توانند زنده بمانند.

نکته جالب 2:

بیشتر مرغ های دریایی تا 1015 سال در حیات وحش زندگی می نمایند. بله، این مدت زمان بسیار کوتاهی است. خب، طبیعت قوانین خاص خودش را دارد.

نکته جالب 3:

مرغ های دریایی دارای بدنی قوی با طرحی زیبا هستند. آن ها پا های کشیده و منقار های بلندی دارند. آیا تا به حال این شانس را داشته اید که حرکات آکروباتیک یک مرغ دریایی را ببینید؟ به لطف بدن انعطاف پذیر آنها!

نکته جالب 4:

درست مثل انسان ها، مرغ های دریایی همه چیزخوار هستند! بنابراین دفعه بعد که مرغ کبابی سفارش دادید، یک مرغ دریایی را با خود به رستوران ببرید. شوخی کردم! این موجودات از بی مهرگان دریایی و بندپایان زمینی به همراه دانه ها، میوه ها و زباله های انسان تغذیه می نمایند.

واقعیت جالب 5:

آخرین و نه کم اهمیت ترین ویژگی: مرغ های دریایی پرندگان کاملاً باهوشی هستند. آن ها توانایی حل مسئله بسیار خوبی دارند. آیا به شما گفتیم که این موجودات باهوش از خرده نان برای جذب ماهی استفاده می نمایند؟

به چالش توهم نوری بر گشتیم.

مرغ دریایی را در این فاصله و در 10 ثانیه پیدا کردید:

زمان شما رو به اتمام است.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ معمای تست تیزبینی

منبع: فرادید
انتشار: 24 آذر 1401 بروزرسانی: 24 آذر 1401 گردآورنده: mh128.ir شناسه مطلب: 1782

به "معمای تست تیزبینی؛ آیا می توانید مرغ دریایی پنهان شده را در 10 ثانیه پیدا کنید؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معمای تست تیزبینی؛ آیا می توانید مرغ دریایی پنهان شده را در 10 ثانیه پیدا کنید؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید