شخصیت ولورین در فیلم ددپول و و ولورین با همواره فرق دارد

به گزارش مجله میهن 128، هیو جکمن، ستاره فرنچایز مردان ایکس (X-Men) اعلام نموده است که وقتی موهای سیخ سیخی و پنجه های آدامانتیوم ولورین را یک بار دیگر در فیلم ددپول و ولورین (Deadpool & Wolverine) پوشیده، احساس جوان شدن نموده و بازگشت به این شخصیت برایش بهتر از هر زمان دیگری بوده است. جکمن در مصاحبه جدیدی با رسانه وانیتی فیر به بازگشت خود پرداخت؛ فیلم لوگان (Logan) در سال 2017 سفر ولورین را در فرنچایز مردان ایکس به سرانجام رساند و همه طرفداران این شخصیت را غافلگیر کرد. با این حال جکمن قول داده در اولین و آخرین حضور خود به عنوان ولورین در دنیای سینمایی مارول، چهره ای متفاوت از این جهش یافته محبوب را به تصویر بکشد.

شخصیت ولورین در فیلم ددپول و و ولورین با همواره فرق دارد

هیو جکمن گفته است: من به طور غریزی می دانستم که (شخصیت) ددپول به ما این اجازه را می دهد تا به جنبه ای متفاوت از شخصیت ولورین برسیم؛ متفاوت نسبت به آنچه که قبلاً در نقش ولورین به تصویر کشیده ام، چه از نظر احساسات، چه طنز، دیالوگ و حتی اکشن. همه چیز برایم تازه بود و تازگی داشت. و من این تازگی را با رایان و شاون که دو تا از برترین دوستان من هستند، به اشتراک گذاشته ام. ما سه نفر با هم مثل سه آمیگو (برادر) هستیم. در طول فیلمبرداری روزی نبود که از شدت خنده اشک نریزم. من با بازی در این نقش احساس جوانی کردم. منظورم این است که من 25 سال نقش ولورین را بازی نموده ام، و الآن برترین احساس را نسبت به آن دارم.

جکمن از سال 2000 در اولین فیلم مردان ایکس در نقش ولورین ایفای نقش نموده است و در تمام فیلم های این فرنچایز ظاهر شده. او بعلاوه در فیلم های لوگان، ولورین و خاستگاه مردان ایکس: ولورین (X-Men Origins: Wolverine) به عنوان فیلم های اختصاصی خود حضور داشته است. تصور می شد که دوره او به عنوان بازیگر ولورین به انتها رسیده باشد، اما جکمن شرح داد که چرا یک بار دیگر حاضر شده در ددپول و ولورین نقش این شخصیت را تکرار کند.

او طی گفت وگویی شرح داد: من در راه بودم، داشتم رانندگی می کردم، و به معنای واقعی کلمه یک لحظه به خودم آمدم و دیدم در اعماق قلبم می دانم که می خواهم این فیلم را با رایان بسازم… تا ددپول و ولورین در کنار هم قرار بگیرند. در گذشته وقتی اعلام کردم که کارم با شخصیت ولورین تمام شده، واقعاً فکر می کردم کارم تمام شده است. اما از زمانی که ددپول 1 را دیدم، با خودم گفتم این دو تا شخصیت با هم… می دانستم، مطمئن بودم که طرفداران قطعاً این دو شخصیت را در کنار یکدیگر می خواهند. از همان زمانی که نقش ولورین را بازی کردم، طرفداران درباره ددپول و ولورین صحبت می کردند. این دوگانه محبوب از همان ابتدا خواسته قلبی طرفداران بوده است.

شاون لویِ کارگردان بازی خیره کننده هیو جکمن در ددپول و ولورین را تحسین می نماید

تنها خود هیو جکمن نیست که بازگشت ولورین را تبلیغ می نماید. یکی از کسانی که بی میزان بابت این اتفاق هیجان زده است، کارگردان ددپول و ولورین، شاون لوی، است. او از عملکرد جکمن در فیلم بعدی دنیای سینمایی مارول تمجید می نماید و آن را خالص و پرشور می نامد.

شاون لوی می گوید: بازی هیو به فیلم مجذوب کنندهیت و کیفیتی خالص و روح انگیز می دهد که باورنکردنی است. و من نمی توانم چیز بیشتری در این باره بگویم، بدون اینکه آن را برای شما خراب کنم. این یکی از مواردی است که فیلم را از باقی فیلم های مردان ایکس یا ددپولهای قبلی متمایز می نماید. این دوگانه مجذوب کننده باعث تمایز ددپول و ولورین شده. این واقعیت که لوگان در کل فیلم همراه یک عنصر کمدی تمام عیار است همه چیز را تغییر می دهد.

این فیلم به کارگردانی شاون لوی براساس فیلم نامه ای با نویسندگی مشترک رایان رینولدز، رت ریس، پل ورنیک و زب ولز ساخته شده است. در حال حاضر این فیلم در مسیر یک افتتاحیه بی سابقه و رکودشکن است. رینولدز و جکمن، به ترتیب در نقش های ددپول و ولورین، ظاهر شده اند. این دو بازیگر در کنار اما کورین، مورنا باکارین، راب دیلینی، لزلی اوگامز، کاران سونی و متیو مکفدین در ددپول و ولورین حضور دارند. ددپول و ولورین با محول کردن مأموریت TVA به ددپول، این شخصیت ها را به دنیای سینمایی مارول منتقل می نماید؛ مأموریتی که ددپول را در سراسر چندجهانی مجنون مارول می چرخاند.

منبع: movieweb

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 11 تیر 1403 بروزرسانی: 11 تیر 1403 گردآورنده: mh128.ir شناسه مطلب: 1921

به "شخصیت ولورین در فیلم ددپول و و ولورین با همواره فرق دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شخصیت ولورین در فیلم ددپول و و ولورین با همواره فرق دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید