رکاب زنی شهردار تهران در منطقه 22

به گزارش مجله میهن 128، خبرنگاران آنلاین:شهردار تهران به منطقه 22 رفت و در راستای پویش سه شنبه های بدون خودرو و ترویج فرهنگ دوچرخه سواری از فضاهای مختلف گردشگری این منطقه سوار بر دوچرخه بازدید کرد.

رکاب زنی شهردار تهران در منطقه 22

به گزارش شهرنوشت، پیروز حناچی در ابتدا با دوچرخه به پارک جنگلی چیتگر رفت و از نحوه آبیاری و نگهداشت این پارک جنگلی بازدید و از ابتکار عمل مدیریت شهری منطقه در استفاده از پساب برای آبیاری درختان چیتگر تقدیر کرد.

او در ادامه این بازدید به دهکده مهربانی که محل نگهداری سگ های بدون صاحب است رفت و در جریان اقدام های اجرا شده در این فضا نهاده شد.

حناچی در حاشیه این بازدید با شهروندان حامی حیوانات که در دهکده مهربانی حضور داشتند دیدار کرد و با آن ها به گفت وگو نشست.

شهردار تهران همچنین به باغ راز هستی که از مجموعه های تازه تاسیس در منطقه 22 است هم سری زد و از بخش های مختلف آن به ویژه قسمت پرورش گیاهان دارویی بازدید کرد و از اینکه چنین مجموعه ای در تهران برای عموم شهروندان به بهره برداری رسیده است، ابراز خشنودی کرد.

مقصد نهایی حناچی در غربی ترین نقطه تهران، دریاچه شهدای خلیج فارس بود و پس از چندین ساعت بازدید از این دریاچه بر ضرورت و دقت نظر در حفظ و نگهداشت این مجموعه تاکید نمود.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 22 مهر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: mh128.ir شناسه مطلب: 4

به "رکاب زنی شهردار تهران در منطقه 22" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رکاب زنی شهردار تهران در منطقه 22"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید