دیدار سهرابیان با رئیس و دبیرکل کنفدراسیون کانوئینگ آسیا

به گزارش مجله میهن 128، به گزارش خبرنگاران به نقل از روابط عمومی فدراسیون قایقرانی، مسابقات آزمایشی المپیک در توکیو شروع شده و ملی پوشان ایران نیز قرار است در این مسابقات حضور داشته باشند.

دیدار سهرابیان با رئیس و دبیرکل کنفدراسیون کانوئینگ آسیا

علیرضا سهرابیان رئیس فدراسیون قایقرانی ایران نیز در این رویداد حضور دارد که در جریان آن با رئیس و دبیرکل کنفدراسیون کانوئینگ دیدار و گفت و گو داشت.

سهرابیان در ژاپن با شوکن ناریتا رئیس ژاپنی کنفدراسیون کانوئینگ آسیا دیداری داشت که در آن هر دوطرف به گسترش همکاری ها و توسعه هرچه بیشتر این رشته در ایران و آسیا تاکید نمودند.

سهرابیان در این دیدار درباره برنامه های توسعه ای فدراسیون قایقرانی صحبت کرد و از طرح ایجاد آموزشگاه پژوهشی در ایران گفت که مورد توجه ناریتا نهاده شد.

همچنین رئیس فدراسیون قایقرانی ایران بر آمادگی فدراسیون کشورمان برای ایجاد پژوهشگاه علمی قایقرانی با همکاری فدراسیون جهانی تاکید نمود که این طرح هم مورد استقبال رئیس کنفدراسیون کانوئینگ آسیا نهاده شد.

علیرضا سهرابیان در جریان مسابقات آزمایشی المپیک با لوک وای هونگ دبیرکل هنگ کنگی کنفدراسیون کانوئینگ آسیا نیز دیدار داشت. در این دیدار دبیرکل کانوئینگ آسیااز توسعه و رشد قایقرانی کشورمان تقدیر کرد و تاکید داشت کنفدراسیون کانوئینگ آسیا از تمامی برنامه های توسعه ای قایقرانی در ایران حمایت می نماید.

رئیس فدراسیون قایقرانی در این دو دیدار گزارشی کامل از طرح های علمی پژوهشی و توسعه ای فدراسیون به مسئولان آسیایی ارائه کرد که این طرح ها مورد استقبال رئیس و دبیرکل کنفدراسیون کانوئینگ آسیا نهاده شد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 23 مهر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: mh128.ir شناسه مطلب: 15

به "دیدار سهرابیان با رئیس و دبیرکل کنفدراسیون کانوئینگ آسیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دیدار سهرابیان با رئیس و دبیرکل کنفدراسیون کانوئینگ آسیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید