دعوت کبک از 169 متقاضی مهاجرت کاری

به گزارش مجله میهن 128، جدیدترین خبرها از این حکایت دارند که وزارت مهاجرت کبک جزییات جدیدترین پذیرشی که در 25 سپتامبر برگزار کرده را منتشر کرده است؛ در این پذیرش از 169 متقاضی مهاجرت که به وسیله پورتال Arrima اقدام کرده بودند دعوت شده است. دعوتنامه ها برای متقاضیانی صادر شد که پروفایل Expression of Interest خود را ثبت کرده بودند. بدین ترتیب کبک از 4 جولای تا کنون برای 1,595متقاضی که در Arrima دارای پروفایل بوده اند صادر کرده است.

دعوت کبک از 169 متقاضی مهاجرت کاری

سیستم Arrima چیست؟

لازم به ذکر است سال پیش بود که کبک از پورتال Arrima رونمایی کرد؛ این سیستم برای دریافت EOI به وسیله برنامه Quebec Skilled Worker طراحی شده است و درخواست متقاضیان را مدیریت می نماید. EOI درخواست نیست بلکه صرفا راهی است برای اینکه متقاضی تمایل خود را به وزارت مهاجرت کبک جهت دریافت گواهی انتخاب کبک اعلام کند.

در سیستم نو Arrima که مبتنی بر ابراز تمایل یا EOI است و جایگزین سیستم قبلی شده است، متقاضیان پروفایل می سارند و بر اساس عواملی نظیر سن، تحصیلات، حوزه تخصص، سابقه کار و تسلط بر زبان فرانسه امتیاز دریافت می نمایند. متقاضیان بر اساس این امتیاز و عواملی نظیر کمبود نیروی کار در منطقه ها حاشیه ای استان کبک انتخاب می شوند تا درخواست خود را برای دریافت CSQ ارائه نمایند.

متقاضیانی که CSQ دریافت می نمایند درخواست اقامت دائم خود را به وزارت مهاجرت فدرال ارائه می نمایند و پس از آزمایش های پزشکی و عدم سوء پیشینه موثر اقامت دائم کانادا را دریافت می نمایند

به خدمات اخذ ویزای تحصیلی بورسیه اخذ اقامت دائم احتیاج دارید؟

فرم ارزیابی تکمیل کنید!

منبع: ویزا موندیال
انتشار: 17 شهریور 1400 بروزرسانی: 17 شهریور 1400 گردآورنده: mh128.ir شناسه مطلب: 1391

به "دعوت کبک از 169 متقاضی مهاجرت کاری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دعوت کبک از 169 متقاضی مهاجرت کاری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید